Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.06.2009, 00:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Nihat Kahveci Beşiktaş'ta

Nihat Kahveci Beşiktaş'ta
Beşiktaş, Villarreal'de forma giyen milli futbolcu Nihat Kahveci ile 3 yıllığına anlaştı.

Turkcell Süper Lig'de ve şampiyonlar Ligi'nde başarı hedefleyen Beşiktaş, çok önemli bir transfere imza attı. Siyah-beyazlılar İspanya'nın Villarreal takımında forma giyen milli futbolcu Nihat Kahveci ile 3 yıllığına anlaşma sağladı.

Daha önce Türkiye'ye dönmek istemediğini ve futbol hayatını İspanya'da sürdürmek istediğini söyleyen Nihat Kahveci, başkan Yıldırım Demirören'in çabalarıyla ikna oldu ve siyah-beyazlı formayı giymek için “Evet” dedi.

Beşiktaş'ın Nihat için Villarreal Kulübü'ne 4.5 milyon Euro bonservis bedeli ödeyeceği öğrenilirken, Nihat'ın alacağı ücret konusunda bir açıklama yapılmadı.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören NTV Spor'a yaptığı açıklamada, "Nihat Kahveci Beşiktaş camiasına hayırlı olsun. İki kulüp zaten daha önceden anlaşmıştı, Nihat bundan sonra Beşiktaş’ın başarısı için ter dökecek" diye konuştu.
Mesaj25.06.2009, 00:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nasıl oluyor ya? Nihat teklifi kabul etmemişti. Hatta Demirörende baya bir bozulmuştu. şaşırdım. ama nihat'ın bjk'ye cok yararı olur diye düşünüyorum. Wink
Mesaj25.06.2009, 00:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayırlısı olsun nihat ve beşiktaş için.
Mesaj25.06.2009, 05:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlısı olur inşaallah...Yürü kartalım kim tutar seni...

Mesaj25.06.2009, 05:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskiden de beşiktaş daydı gitti geri geldi 4.5 milyon Euro bonservis iyi yabancı bir yerde oynayacagına bir türk takımında oynaması daha iyi milli takımdada oynuyor oyuncular ile daha bir kaynaşır
ne diyelim hayırlı olsun...

Mesaj25.06.2009, 05:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

inşallah gerçektir hadi bakalım hayırlı olsun.
Mesaj25.06.2009, 06:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

insallah buda son anda donmez , fener simdi ben alcam der bastirir parayi , ama nihat insallah eski takiminda oynar .
Mesaj25.06.2009, 06:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

mini-mekan yazmış:
insallah buda son anda donmez , fener simdi ben alcam der bastirir parayi , ama nihat insallah eski takiminda oynar .

yok fenerbahçe istemez artık bjk ye gelmiş bir oyuncu fb istemez fb nin istedigi oyuncu şimdiki

sercan yıldırım bunada gerek türkiyeden gerekse yurt dışındaki takımlardan iyi teklifler geliyormuş

en iyi parayı veren takıma gidecek daha genç alacagı paraya önem verir bence

nihat artık bjk de oynayacagı için bjk nin ortasa ile hucum yönü iyi güçlenmiş oldu bi defans kaldı galiba oda zan gitti onun yerine oyuncu lazımdı
Mesaj25.06.2009, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
inşallah gerçektir hadi bakalım hayırlı olsun.

külübün resmi sitesinde yazıyor