Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.06.2009, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Hareketli Banner Yapma

Hareketli bir banner yamak için kendi kullandığım bir yolu anlatmak istiyorum...
İlk olarak "Photofiltre" programını indiriyoruz.Ardından bu programla diyelim ki 3 resimli hareketli bir banner yapmak istiyorsak photofiltreden bu 3 resmide yapıyoruz ve bu resimleri kayıt ediyoruz.
Ardından "Artoonix" programını indiriyor ve programa giriyoruz.Sonra burada yeni bir proje açıyoruz.Burada en sol üstten yeni bir sayfa açıyoruz ve resim seçme yerinden o ilk resmi seçiyoruz.Bu resim noktalı olur bunu kaldırmak için sağdaki noktaları gösteren tuşu kapatıyoruz.Sonra sağ üstten geri gidiyoruz ve yeni bir sayfa açıyoruz.Bu sayfaya 2. resmi ekliyoruz bu kez noıktalanma olmaz çünkü biraz önce kaldırdığımız halen geçerli.
Sonra 3. resmide yapıyoruz.Bunların arasındaki geçişlerin süresini ayarlamak için "ALT+ENTER" yaparak zamanı seçiyoruz.Ardından kaydedip çıkıyoruz.
Projemiz oluşuyor.Bu projeye sağ tuşla tıklıyoruz ve gif yapılmasını istediğimiz kırmızı bir tuş var ve içinde gif yazısı geçen bir yazı var ona tıklıyoruz ve kaydedeceğimiz yeri seçiyoruz.
Kaydettikten sonra bedava-sitem'e yüklüyoruz ve adresini alıyoruz.Bu adresitoplistelere kaydolurken kullanabiliriz.
Mesaj25.06.2009, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlığının için uygun alan burası değildir.
Mesaj25.06.2009, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet yazmış:

Bunu diyeceğini biliyorum size göre ekstern konu olabilir ama birçok kişi bunun nasıl yapıldığını bilmiyor.Bu genel bir problem bunu burada paylaşmamız daha çok kişinin öğrenmesini sağşayacaktır!!
Mesaj25.06.2009, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

worldsweb yazmış:
kefkirnet yazmış:

Bunu diyeceğini biliyorum size göre ekstern konu olabilir ama birçok kişi bunun nasıl yapıldığını bilmiyor.Bu genel bir problem bunu burada paylaşmamız daha çok kişinin öğrenmesini sağşayacaktır!!

Bu konu daha önce farklı üyeler tarafından birçok kez paylaşıldı.Lütfen forum kirliliğine yol açmayalım.
Mesaj25.06.2009, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burada paylaşım yapılmaz.!
sorular sorulur.
paylaşımını gerekli başlık altında yap.
Mesaj25.06.2009, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

futboltribunu yazmış:
worldsweb yazmış:
kefkirnet yazmış:

Bu konu daha önce farklı üyeler tarafından birçok kez paylaşıldı.Lütfen forum kirliliğine yol açmayalım.

Kimse bu taktiği kullandığını falan yazmadı ama bu çok farklı bir taktik bu taktikle çeşitli esneklikler yapılabiliyor!Herkezbilsin istedim
!!!!!!
Mesaj25.06.2009, 10:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim verdiğim linkte sizin yazı olarak anlattıgınız görsel olarak anlatıldı.
inceleyin ve öyle konuşun.
başlık yanlış yerde.
dahada söze gerek yok!
Mesaj25.06.2009, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumu incelerseniz daha önceden benim bilginler61.tr.gg hesabım tarafından resimli olarak paylaşılmıştı Wink

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj25.06.2009, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla billa bilmiyordum ben bu taktiği kimseden grmeden kendim geliştirdim.Yani sizde bulduysanız bimiyorum ama bu konu burada bitsin.Bir moderatör isterse kilitleyeblir. Sad Sad
Mesaj25.06.2009, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

worldsweb yazmış:
Valla billa bilmiyordum ben bu taktiği kimseden grmeden kendim geliştirdim.Yani sizde bulduysanız bimiyorum ama bu konu burada bitsin.Bir moderatör isterse kilitleyeblir. Sad Sad

Bu sizin buluşunuz değil ki .
her webmaster bu yolu kullanıyor bende dahil.
ayrıca resimli anlatımı Wink
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=102570
Mesaj25.06.2009, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet yazmış:
worldsweb yazmış:

Bu sizin buluşunuz değil ki .
her webmaster bu yolu kullanıyor bende dahil.
ayrıca resimli anlatımı Wink
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=102570

vallaha billaha ben hiçbiryerden görerek yapmadım kendim düşünerek uydurdum ama sizde bulmuş olabilirsiniz ben ilkim demiyorum ama kimse sölemeden ben kendim kendi çapımda bunu buldum anladınız mı
Mesaj25.06.2009, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bulunmuş bir şeyi siz zaten tekrardan bulamazsınız Wink
Mesaj25.06.2009, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet yazmış:
Bulunmuş bir şeyi siz zaten tekrardan bulamazsınız Wink

yani bulunduğunu bilmeden kendim kendi çapımda buldum Wink
Mesaj25.06.2009, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neyin ne olduğu belli Wink
iyi eğlenceler...
Mesaj25.06.2009, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet yazmış:
Neyin ne olduğu belli Wink
iyi eğlenceler...

Evet sizede İyi Eğlenceler Kanka Kefkir !