Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.06.2009, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu: doğrulama

googlede sitemi doğruluyamadım site haritası felan açtım mega tak diye bişi veriyor anasayfanıza ekleyin diyor

<meta name="verify-v1" content="IhcyjG/nMUbXLUm7J7SMNXkuPYOXjhYyF0TdFRlWt9Y=" >

bu sekilde ekliyorum kaydedip tekrar doğrula diyorum doğrulayamadık diyor ne yapabilirim lütfen yardım herseyi yaptım ama sitem googlede çıkmıyor....

ayrıyeten sayfanızda body bölümünden önceki <head> bölümüne yapıştırın diyor anasayfamda öle şey yok... bulamadım...
Mesaj12.06.2009, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

google size bir meta tag veriyo ya.işte o metatagın başına </style> ekleyin.ve metatagı kopyalayın.sitenize giriş yapın.sitenizde intro bulunuyorsa onu geçiçi bir süre için deaktif edin.sonra tasarımınızı css yapın.ve gelişmiş ayarlar bölümünden css kodu bölümüne yapıştırın.değişiklikleri kaydedin. googlenin web yöneticisi araçlarına gidin ve doğrulayı tıklayın.bittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.sonra tasarımınız mesela iceblue ise tekrar iceblue yapabilirsiniz.ve intronuzu aakltif edebilirsiniz
Mesaj12.06.2009, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

komedyenbakkali2 yazmış:
google size bir meta tag veriyo ya.işte o metatagın başına </style> ekleyin.ve metatagı kopyalayın.sitenize giriş yapın.sitenizde intro bulunuyorsa onu geçiçi bir süre için deaktif edin.sonra tasarımınızı css yapın.ve gelişmiş ayarlar bölümünden css kodu bölümüne yapıştırın.değişiklikleri kaydedin. googlenin web yöneticisi araçlarına gidin ve doğrulayı tıklayın.bittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.sonra tasarımınız mesela iceblue ise tekrar iceblue yapabilirsiniz.ve intronuzu aakltif edebilirsiniz

bu çoktan tarihe karıştı

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=66322

bunu dene hiç tasarım felan değiştirmeden

buda sayfa gizlemek için Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=26230
Mesaj12.06.2009, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
</style><meta name="verify-v1" content="IhcyjG/nMUbXLUm7J7SMNXkuPYOXjhYyF0TdFRlWt9Y=" >

bu kodu css koduna yapıştırın Wink eğer intro vrsa 1 dakikalık kaldırın
Mesaj13.06.2009, 07:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşların verdiği gibi kodu eklerseniz üst kısımda

-->

böyle anlamsız birşey çıkacak bunu gidermek için

--></style>DOĞRULAMA KODU <! { }

ŞEKLİNDE GİRMELİSİNİZ...
Mesaj13.06.2009, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google'de HTML olarak Site Doğrulama yöntemi varken Meta Tag'a ne gerek var anlamış değilim.

Zaman zaman CSS'ye geçip sitelerini tekrar doğrulamak zorunda kalmayacak. Aklında sürekli bu konu ile meşgul olmaktan çıkacak. Bir defa doğrulayacak tam doğrulayacak bu şekilde.

Bu adresten hiç zahmetsiz ve tam olarak doğrulama yapabilirsiniz

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=66322

Oluşan Html sayfasını ise buradan gizleyerek işlemi tamamlamış olursunuz.

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=26230

İyi Günler.
Mesaj13.06.2009, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Hakan-Fan

Tesekkurler kardes.
Mesaj25.06.2009, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar biriniz benim için bu dosyayı düzenleyebilirmi:
googleb598c44edee4fc9f.html
ben pirikitseverler arkadaşın dediğini yapamadım da, biriniz benimiçin yapabilir mi
Mesaj25.06.2009, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkdaşlar, sayfayı nası oluşturcaz ben sonuna ı koydum ama olmadı
Mesaj25.06.2009, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

lütfen yardım
Mesaj25.06.2009, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

googleb598c44edee4fc9fI.htm

dene
Mesaj25.06.2009, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamanahtari yazmış:
googleb598c44edee4fc9fI.htm

dene

Arkadaşımızında yazdığı gibi

googleb598c44edee4fc9f.html => googleb598c44edee4fc9fl.htm

Olay gayet basit. HTML uzantısının sonundaki "l" harifini sayfa isminin sonuna alıyoruz.