Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.06.2009, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu: SINIRSIZ HİTE SAHİP OLL

EVET ARKADAŞLAR ŞİMDİ İLK ÖNCE www.1905gs1905.yetkinforum.org a üye oluyorsunuz sonra orada bir sürü kategori var onlara ne kadar konu yazarsanız galatasaray taraftarlarındanda kendi sitenize o kadar hit geliyor ve arkadaşlar sonra www.cinconlular.tr.gg ye girin sonra orada iletişim var oraya basıp bana web sitenizin adresini yazın sonrada 1 hafta bekleyin her hafta hitiniz 1000 er 1000 er artacak ve 2 ay 2 hafta dolunca sınırısız olacak
Mesaj25.06.2009, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

hadi ya şimdi biz sana inanılım mı. Reklam yasak.
Mesaj25.06.2009, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: SINIRSIZ HİTE SAHİP OLL

cinconlular yazmış:
EVET ARKADAŞLAR ŞİMDİ İLK ÖNCE www.1905gs1905.yetkinforum.org a üye oluyorsunuz sonra orada bir sürü kategori var onlara ne kadar konu yazarsanız galatasaray taraftarlarındanda kendi sitenize o kadar hit geliyor ve arkadaşlar sonra www.cinconlular.tr.gg ye girin sonra orada iletişim var oraya basıp bana web sitenizin adresini yazın sonrada 1 hafta bekleyin her hafta hitiniz 1000 er 1000 er artacak ve 2 ay 2 hafta dolunca sınırısız olacak

BuraSı Css Bölümüdür. Bedava-siteni tanıt bölümüne siteni tanıtabılırsın
Heryerde Konu Açmıssın Forumda Banlanabılır veya Siten SilineBilir
Mesaj25.06.2009, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hem Yalancı Hiti Napım Ben xD

İndiririm Bir İP DEĞİŞTİRME programı Siteme İsteyemiceğim Kadar Hit Atarım... Ama Böylesine Çocukca Oyunlara Gerek Yok Kendimi Kandırmam Ben Sende ÖYle Yap Bence Wink
Mesaj26.06.2009, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu: pesss

yuh be abi bu ne.Kendi çıkarın için bu kadar mı yalan söyleniir.Üstelik becerememişsin.
Mesaj26.06.2009, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: pesss

galerim yazmış:
yuh be abi bu ne.Kendi çıkarın için bu kadar mı yalan söyleniir.Üstelik becerememişsin.

Ya Böyle Birşey olması mümkün hatta yapan dolu kişi biliyorum... ama yalancı hitle herkez kendisini kandırır boşa zaman harcamız olursunuz Wink
Mesaj26.06.2009, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

hepsi sahta hit hitcanavari,marmara hit, vs.vs gibi sitelerle gönderir ama bunlar gerçek hit değildir ve boşunadır