Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.06.2009, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Flash Manşet Haber yapmak mümkünmü

Selam arkadaşlar ben siteme flash manşet haber yapmak istiyorum. Yani bir tarafta konu başlığı yanında resmi olan haber menüsü yapmak istiyorum. Bedva sitemde yapmak mümkünmü mümkünse kod olan varmı yarım edin lütfen

şimdiden teşekkür ederim
Mesaj26.06.2009, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu tip manşet ve benzeri resimli haber yapmak macromedia flash ile çok kolaydır.. eger flash konusunda bilginiz az seviyelerdeyse yine yardımcı programlar yok degil. amara flash konusunda gelişmiş bir programdır.. google ara bölümüne amara haber manşet yazarsanız bahsettiğim programa erişebilirsiniz..
Wink

Mesaj28.06.2009, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yapabilirsiniz ancak flash ile güncellemek biraz zor olacaktır. Sürekli olarak güncellenecek birşey yapmanızı tavsiye etmem flash ile. Daha çok java kullanılıyor bu konuda...
Mesaj28.06.2009, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncellemek için de flash dosyasına kaydettiğiniz haberin ismini yine aynı siteye yüklediğiniz takdirde güncellemede otomatik değişecektir mesala örnek vermek gerekirse.. flash haber dosyasının ismini haber1.swf olarak kaydettik,sonra güncellemede yine haber1.swf diye önceki upload ettiğimiz yere upload gerçekleştirirsek güncelleme tamamlanacaktır..
fptasarımın da dedigi gibi artık java daha yaygın bu konuda Wink

Önceki mesajları göster: