Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.06.2009, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Süper Bir Fırsat!

Arkadaşlar benim için çok önemli olan bir msn adresimin şifresini unuttum gizli sorusunu ise çok denedim ve bloke oldu 3 aydan beri girmeme izin verilmiyor. Evet arkadaşlar bu msn adresimi almama yardımcı olan arkadaşın linkini tasarımımda 1 Yıl 468x60 lık bannerinide ana sayfamda 1 yıl yayınlayacam.

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj27.06.2009, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah kolaylık versin bunu bir tek sen başabilirsin diye düşünüyorum ingilizce mail atman gerekiyo galiba öyle biliyorum.
Mesaj27.06.2009, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:
Allah kolaylık versin bunu bir tek sen başabilirsin diye düşünüyorum ingilizce mail atman gerekiyo galiba öyle biliyorum.
Hangi linke atacam?

Mesaj28.06.2009, 07:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
https://accountservices.passport.net/?lc:1055 önce bu adrese giriyoruz

Karşınıza " Kullanılabilir dil seçeneği " menusu gelecek. Kullandığınız Msn Messenger dil seçiminiz Türkçe olduğu halde bu adımdan sonrasına yabancı dil kullanarak devam etmeniz gerekiyor.Ne yazık ki Türkçe desteği henüz yok. Biz İngilizce (İngiltere) linkine tıklayarak devam edelim

Karşınıza " To get help, first select the service below that has an issue." baslıklı ekran gelecek "standart services" tablosundan yardım alacagınız servisi tıklayın. Biz "MSN Messenger" Servisini seçerek devam edelim.

burada önemli arkadaşlar forumu eksiksiz doldurmanız bura mühim bir nokta

Karşınıza sorununuzu anlatacağınız son bir ekran çıkacak !!
Bu ekranda 2 adet forum yer alıyor 1 numaralı forum yukarıda gördüğünüz gibi!! basit .
2 numaralı forumda ise yetkililerin sorununuzu anlayabilmeleri için bazı ipuçları vermeniz gerekiyor.
Örneğin : Ne tür bir internet bağlantısına sahip olduğunuz , nerden bağlandığınız , firewall kullanıp kullanmadığınız ,bu bilgileri resimdeki gibi tanımlayın. Sorununuzu anlatacak boş kutuya ise " My MSN Messenger account has been hacked by someone. Please help me ! " gibi bir mesaj yazın. Sakın buraya ama ben türküm Türkçe yazarım demen adamlar tınlamaz sizi silerler…

Sayfanın altında yer alan “Submıt” e tıklıyoruz ama unutmayın ki size bir task forum olduğu için bir numara verecekler bunu da not edin.

Evet olay bu bundan sonra size gelecek mail de doğum tarihiniz ay gün tarih ülkeniz gibi sorular gelecek bunları da yaptıktan sonra size mail bilgileriniz ulaşacak ..

Sayfanın altında yer alan “Submıt” e tıklıyoruz ama unutmayın ki size bir task forum olduğu için bir numara verecekler bunu da not edin

Evet olay bu bundan sonra size gelecek mail de doğum tarihiniz ay gün tarih ülkeniz gibi sorular gelecek bunları da yaptıktan sonra size mail bilgileriniz ulaşacak

Not: Alıntıdır...

Verildiyse affola Wink

Mesaj28.06.2009, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olmadı.

Mesaj28.06.2009, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tabi iş işten geçmiş ama herzaman ikincil msn nizi yazmanız gerek... Onu kırmak biraz zordur ben bilyorum. Bir adam çalsa hadi neyse online yakalayınca kırarım ama olmaz.
Mesaj28.06.2009, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tmm benimkini kırar mısınız?

Mesaj28.06.2009, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim arkadaşlarım va r gerekni pm atarak yazınız
Mesaj03.07.2009, 23:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar sorun hallolmadı yardımlarınızı bekliyorum.

Önceki mesajları göster: