Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.06.2009, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Gün Gün Yardım Çığlıkları

Gün Gün Yardım Çığlıkları

1---Ben Sitede Müzik Yayınlıyorum Fakat Rapçilerin MüzikLeri. Hepsinden Onayımı da Aldım. OyLe şiKayet Edecek RapçiLer DeqiL. Hatta BoyLe Yapman iyi biLe diyen Var. Müzik Arşivimi Bulamıyorlar. Bunun qibi Sitelerden bulmaları daha iyi diyorlar . KapatıLmaması diLeqiyLe

2--haaa ayrıca bide tanınmış rapçi deqiller. hem onların reqlamını yapmış oluyorum. ondan dolayı bana destek veriorlar.

NESE İNŞ. KAPATMAZSINIZ SITEMI .

3-- HALA Bİ YORUM YA DA Bİ AÇIKLAMA ALAMADIM. LÜTFEN YARDIMCI OLUN. BEN SİTEDE MÜZİK YAYINLIYORUM FAKAT BU MÜZİKLERİN RAPÇİLERE AİT OLUP DESTEKLEDİKLERİNİ BELİRTİRİM. SİTEMDE YAYINLADIKLARIM BUYUK BİR ARŞİV ÇALIŞMASIDIR. GENİŞ BİR ARŞİV ÇALIŞMASI YAPIYORUM. RAPÇİLERİN SİTELERİNDEN İNDİRDİĞİM MÜZİKLERİ KENDİ UPLOADLARIMLA TEKRAR YAYINLIYORUM. BUNDA SAKINCALI BİR DURUM OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM. İNŞALLAH KAPATMAZSINIZ. HAYIRLISI

3 GÜNDÜR BEN FORUM DA BUNLARI YAZDIM VE HALA CEVAP ALAMADIM. YAYINA DEVAM EDIYORM. BANA BİLGİ VERMEZSENİZ DURDURMAYACAĞIM. YARDIMCI OLURSANIZ KALDIRIRIM. ŞİMDİDEN TŞKRLER

Mesaj30.06.2009, 08:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tr.gg Sitelerinde lig tv yayını, yada müzik indirmak yada oyun indirmer linkleri gibi siteler silinir bilginizle
Mesaj30.06.2009, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş diyorum ki bmn sitede underqround rapcilerin mzk lerını yayınlıom::S

Önceki mesajları göster: