Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.06.2009, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Nasıl bir yaşlı olacaksınız?

MSN sizin için soruyu yanıtlamış

buyurun .. http://testyourself.tr.msn.com/iliskiler/ihtiyar/Start.aspx

Ben kaçık çıktım Mr. Green Mr. Green

Kaçık

Sizin torunlar çok eğlenecekler söyleyelim şimdiden. Çocuklarınıza karşı onlarla işbirliği yapacaksınız. En yakın arkadaşları, dostları olacaksınız. İhtiyarladığınızı anladığınız ilk günlerde çocukluk günlerinize dönmeye başlayacaksınız. Bu sizin temel direniş stratejiniz olacak zamana karşı. Torunlarınızla işbirliği yapıp, bir zamanlar disiplininiz altında kök söktürülmüş çocuklarınızı şaşırtacaksınız. Ama üzülmeyecekler sizin kaçıklıklarınız karşısında, aksine yaşam enerjiniz onları da besleyecek. Uzun ve sağlıklı bir ihtiyarlık dönemini gönlünüzce yaşayacaksınız…
Mesaj29.06.2009, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben de kacık cıktım Very Happy
Mesaj29.06.2009, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fatih böle şeyleri nerden buluyorsun anlamadım Ben çözdüm bilge çıktı Smile
Mesaj29.06.2009, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben TATLI ciktim Very Happy

Tatlı
Tatlı bir ihtiyar olacağınıza şüphe yok. Şefkat katsayınız yaşınızla doğru orantılı yükselecek. Öyle bir noktaya geleceksiniz ki kendinizden daha çok düşünecek, önemseyeceksiniz gençlerin, çocukların ihtiyaçlarını. Her dertlerine derman olmaya çalışacaksınız. En çok gülümsemeleri için uğraşacaksınız. Tatlı mı tatlı bir gülüş uyduracaksınız kendinize, çok yakışacak. Onu yanınıza alıp gittiğiniz her yere ışıklar götüreceksiniz. Sizsiz akşam yemekleri kuru, lezzetsiz gelecek çocuklarınıza torunlarınıza. Hikâyelerinizi anlattıkça çoğalacak, tatlı dilinizle umulmaz yaralara ilaç olacaksınız…
Mesaj29.06.2009, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

[img]http://testyourself.tr.msn.com/img/Result_2599.jpg?rn=1418060377[/img]

Kaçık
Sizin torunlar çok eğlenecekler söyleyelim şimdiden. Çocuklarınıza karşı onlarla işbirliği yapacaksınız. En yakın arkadaşları, dostları olacaksınız. İhtiyarladığınızı anladığınız ilk günlerde çocukluk günlerinize dönmeye başlayacaksınız. Bu sizin temel direniş stratejiniz olacak zamana karşı. Torunlarınızla işbirliği yapıp, bir zamanlar disiplininiz altında kök söktürülmüş çocuklarınızı şaşırtacaksınız. Ama üzülmeyecekler sizin kaçıklıklarınız karşısında, aksine yaşam enerjiniz onları da besleyecek. Uzun ve sağlıklı bir ihtiyarlık dönemini gönlünüzce yaşayacaksınız…
Mesaj29.06.2009, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

kacık

Oleyyy goolge sitemi indexledi:D
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
Fatih böle şeyleri nerden buluyorsun anlamadım Ben çözdüm bilge çıktı Smile

Dıerlerını nerden buldugunu bılemem ama bu msnın testlerınden Very Happy
Msn acılınca Bugun sayfasında cıkıyor Very Happy
Mesaj konusu:

bende de bilge çıktı

Bilge
Ağır başlı, bilge bir ihtiyar olacaksınız. Konuşarak değil, susarak anlatacaksınız. Hareketleriniz yavaşlayacak ama güç kaybettiğiniz için değil. İhtiyarladıkça zamanın ve içinden geçilen mekânların farkına varmak için bir miktar yavaşlamak gerektiğini anlayacaksınız. Şimdilerde aldığınız o hızlı, anlık kararların yerini iyiden iyiye düşünülüp, tecrübeyle pişirilmiş nasihatler alacak. Sizin bu halinizi görenler gözlerine inanmakta zorlanacaklar. Siz içten içe onların şaşkınlıklarına bakıp eğleneceksiniz. Ama belli etmeyeceksiniz hislerini, karizmanız iyiden iyiye serpilsin diye bilgeliğinizi biraz gizemle örteceksiniz.
Mr. Green Rolling Eyes

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj29.06.2009, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kaçık Very Happy
Mesaj29.06.2009, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tatlı
Tatlı bir ihtiyar olacağınıza şüphe yok. Şefkat katsayınız yaşınızla doğru orantılı yükselecek. Öyle bir noktaya geleceksiniz ki kendinizden daha çok düşünecek, önemseyeceksiniz gençlerin, çocukların ihtiyaçlarını. Her dertlerine derman olmaya çalışacaksınız. En çok gülümsemeleri için uğraşacaksınız. Tatlı mı tatlı bir gülüş uyduracaksınız kendinize, çok yakışacak. Onu yanınıza alıp gittiğiniz her yere ışıklar götüreceksiniz. Sizsiz akşam yemekleri kuru, lezzetsiz gelecek çocuklarınıza torunlarınıza. Hikâyelerinizi anlattıkça çoğalacak, tatlı dilinizle umulmaz yaralara ilaç olacaksınız…

walla inandım ben Very Happy
Mesaj29.06.2009, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben niye kaçık çıktım Very Happy
Mesaj29.06.2009, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilge
Ağır başlı, bilge bir ihtiyar olacaksınız. Konuşarak değil, susarak anlatacaksınız. Hareketleriniz yavaşlayacak ama güç kaybettiğiniz için değil. İhtiyarladıkça zamanın ve içinden geçilen mekânların farkına varmak için bir miktar yavaşlamak gerektiğini anlayacaksınız. Şimdilerde aldığınız o hızlı, anlık kararların yerini iyiden iyiye düşünülüp, tecrübeyle pişirilmiş nasihatler alacak. Sizin bu halinizi görenler gözlerine inanmakta zorlanacaklar. Siz içten içe onların şaşkınlıklarına bakıp eğleneceksiniz. Ama belli etmeyeceksiniz hislerini, karizmanız iyiden iyiye serpilsin diye bilgeliğinizi biraz gizemle örteceksiniz. Crying or Very sad