Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.06.2009, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Nerede O Eski Bedava-Sitem

Nerede O Eski Bedava-Sitem

2008in eylül aylarıydı.B-s ile ilk tanıştığım zamanlardı. O zamalar Selin Hanım yöneticiydi.. o zamanlar böyle değildi. Tam bir aile ortamıydı.Şimdi ki "biz bir aileyiz" sözümüz o zamanın özleminden dolayı geliyor. O zaman ki ortam şimdilerde hiç yok.Günden güne Forum kirlenmekte.Bu kirlilik belki de Selin Hanım'ın gitmesinden sonra oldu.Bilemem. Ama forumun şu an epey kirlendiği çok açık!. Geçtiğimiz bir iki günde tam forum düzeliyor derken Kefkirnet arkadaşımızın,dostumuzun sitesi bana göre haksız yere banlandı.Kefkirnet herkese yardım eden bir arkadaşımızdı.Her sorumuzu yanıtsız bırakmadı.Modlarımız alınmasın fakat onlardan çok Kefkirnet forumla ilgileniyor!.Kimi kişiler kıskanıp türlü türlü oyunlar oynayıp Kefkirnet'in sitesini sildirmişlerdi.Neymiş : "Özel mesajda küfür etmiş" Kefkirnet asla öyle bişey yapmazdı zaten.Onu tanıyanlar çok iyi bilirler.Neyse o bu haksızlıktan da kurtulmayı başardı.Ama bugün başaramadı. ve sitesini silemk zorunda kaldı..
Bende sitemi silmeyebilirdim. Ama ne demişler "Bugün Ona Yarın Bize" Daha fazla konuşmak İstemiyorum!

Tek Söylüyeceğim "Bedava-Sitem can damarlarından bir kaçını kaybetti"
Mesaj30.06.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel özetledin Wink (kefkirnet)
Mesaj30.06.2009, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haklısınız ama kefkirnet banlanmadı kendisi sildi
Mesaj30.06.2009, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
Ee kendisi silmişse ne bu bombardıman...
Nerde eski tr.ggmiş daha ne yapalım bende o yılardan beri tr.gg deyim bi fark goremedim sadece mod abiler tr.gg de falza sululuk vardı onu kısıtladı yoksa sistem aynı bence...
Mesaj30.06.2009, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:

Kendisi banlandı diye sildi!..
Mesaj30.06.2009, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaidem yazmış:
denizmerkezi yazmış:
Ee kendisi silmişse ne bu bombardıman...
Nerde eski tr.ggmiş daha ne yapalım bende o yılardan beri tr.gg deyim bi fark goremedim sadece mod abiler tr.gg de falza sululuk vardı onu kısıtladı yoksa sistem aynı bence...

Bu başlığı açan benim!. ve ozaman forum daha güzeldi Wink
Mesaj30.06.2009, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

bbonjuan-62 yazmış:
denizmerkezi yazmış:

Sen orjinal bonjuan mısın ??
Mesaj30.06.2009, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaidem yazmış:
bbonjuan-62 yazmış:
denizmerkezi yazmış:

Sen orjinal bonjuan mısın ??

aynen öyle
Mesaj30.06.2009, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

kendisi banlandı diye site silmeler isyan etmeler.. ben burada moderatörüm benim sitem silindi 10 gün açılmadı.. hemde hiç bir sebep yokken diyebilirim tamamen yanlış anlaşılmadan.kendi seslendirdigim şiirlerimden.. ama ne isyan ettim ne feryat.. anladım siz daha çocuksunuz.. bırakın site işlerini gidin kumda oynayın.. anaokulundaki çocuklar yapmaz sizin bu basitce yaptıklarınızı.. moderatörlerimiz bende dahil olmak üzere hiç bir kimseyi sebepsiz banlamayız.. banlamadıkta tüm arkadaşlarımında kefiliyim.. kefkirnet ve denizmerkezi forumda hemen hemen heryerde başlıklarla ilgileniyorlar bu bizimde hoşumuza gider,ama ortada banı gerektirmeden bir ban olacagını sanmıyorum.. şimdi bütün serbest bölgede açılan başlıklar incelenecek, yasal prosedür ne ise uygulanacak,ailenize tazminat vb konularda ağırlık vermek hoşunza gidecekmi.. Almanya merkez üssü bir forumuz,ama girişteki sözleşmeyi dikkatle okursanız,tüm usulsuzluklerde Türkiye Mahkemeleri Sorumludur... Bırakın artık bu boşluğu,anlıyorum bu tip tartışmaları ortaya koyanlar ilköğretim seviyesindeki arkadaşlar,gidin kitap okuyun,kimsenin hakkına tecavuz etme gibi bir durumunuz söz konusu olamaz..
lütfen dikkatli paylaşımlar yapın burası bir aile dedik,keşke demeseydik,saygı sevgi hiç birşey kalmamış.. suçu başkalarında aramadan önce kendinizde arayın.. bizler moderatörler elimizden geldigi kadarıyla forumda bulunmaya çalışıyoruz.. ama bu yaptıklarınız bizimde kanımıza dokunmakta.. saygı sevgiyle çözümlenmeyecek bir konu göremeiyorum banlanan arkadaş, hemen hemen her moda özel mesaj yoluyla sorabilir sebebini ögrenebilirdi.. ama işin kolayı var tabiki başlık açıp forumu kirletme..

biraz daha saygı ve sevgi.. gerisi zaten kendiliğinden gelecektir...

kerimdj

En son kerimdj tarafından 30.06.2009 15:48:40 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj30.06.2009, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kerimdj
tabiki doğru söylüyorsunuz bunu bir moda sorabilirdiniz dediniz.
doğru olanıda bu.
ama sordum ne bana bir cevap verildi nede bilgilendirildim.
ayrıca iplar zaten belli kimin hangi tarzda başlık açtığıda belli.
bende buna dayanamarak sitemi sildim olay burdan ibaret.
Mesaj30.06.2009, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkes banlanıyor diyorsunuz ben hiç banlanmadım.(TurkplaneT) sitemde.
Bu Kadar İsyanın Gereği Yoktu
Mesaj30.06.2009, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

kerimdj yazmış:
kendisi banlandı diye site iüsilmeler isyan etmeler.. ben burada moderatörüm benim sitem silindi 10 gün açılmadı.. hemde hiç bir sebep yokken diyebilirim tamamen yanlış anlaşılmadan.kendi seslendirdigim şiirlerimden.. ama ne isyan ettim ne feryat.. anladım siz daha çocuksunuz.. bırakın site işlerini gidin kumda oynayın.. anaokulundaki çocuklar yapmaz sizin bu basitce yaptıklarınızı.. moderatörlerimiz bende dahil olmak üzere hiç bir kimseyi sebepsiz banlamayız.. banlamadıkta tüm arkadaşlarımında kefiliyim.. kekfirnet ve denizmerkezi forumda hemen hemen heryerde başlıklarla ilgileniyorlar bu bizimde hoşumuza gider,ama ortada banı gerektirmeden bir ban olacagını sanmıyorum.. şimdi bütün serbest bölgede açılan başlıklar incelenecek, yasal prosedür ne ise uygulanacak,ailenize tazminat vb konularda ağırlık vermek hoşunza gidecekmi.. Almanya merkez üssü bir forumuz,ama girişteki sözleşmeyi dikkatle okursanız,tüm usulsuzluklerde Türkiye Mahkemeleri Sorumludur... Bırakın artık bu boşluğu,anlıyorum bu tip tartışmaları ortaya koyanlar ilköğretim seviyesindeki arkadaşlar,gidin kitap okuyun,kimsenin hakkına tecavuz etme gibi bir durumunuz söz konusu olamaz..
lütfen dikkatli paylaşımlar yapın burası bir aile dedik,keşke demeseydik,saygı sevgi hiç birşey kalmamış.. suçu başkalarında aramadan önce kendinizde arayın.. bizler moderatörler elimizden geldigi kadarıyla forumda bulunmaya çalışıyoruz.. am bu yaptıklarınız bizimde kanımıza dokunmakta.. saygı sevgiyle çözümlenmeyecek bir konu göremeiyorum banlanan arkadaş, hemen hemen her moda özel mesaj yoluyla sorabilir sebebini ögrenebilirdi.. ama işin kolayı var tabiki başlık açıp forumu kirletme..

kerimdj

doğru şikayetler olabilir ama bunu daha seviyeli bir dille ifade etmeliyiz.Burada forumu karıştırark değil zmanın sanal-reklam adresimi de sürekli hergün banlanıyordu ve sonunda sitem silindi bu olay modların bile başına gelişyor.Gerisi bs ye kalmış sıkıntılarınızı en aızndan seviyeli belirtin ki ahlaki değerleişn dışına çıkmayın.
Mesaj30.06.2009, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

kerimdj yazmış:
kendisi banlandı diye site iüsilmeler isyan etmeler.. ben burada moderatörüm benim sitem silindi 10 gün açılmadı.. hemde hiç bir sebep yokken diyebilirim tamamen yanlış anlaşılmadan.kendi seslendirdigim şiirlerimden.. ama ne isyan ettim ne feryat.. anladım siz daha çocuksunuz.. bırakın site işlerini gidin kumda oynayın.. anaokulundaki çocuklar yapmaz sizin bu basitce yaptıklarınızı.. moderatörlerimiz bende dahil olmak üzere hiç bir kimseyi sebepsiz banlamayız.. banlamadıkta tüm arkadaşlarımında kefiliyim.. kekfirnet ve denizmerkezi forumda hemen hemen heryerde başlıklarla ilgileniyorlar bu bizimde hoşumuza gider,ama ortada banı gerektirmeden bir ban olacagını sanmıyorum.. şimdi bütün serbest bölgede açılan başlıklar incelenecek, yasal prosedür ne ise uygulanacak,ailenize tazminat vb konularda ağırlık vermek hoşunza gidecekmi.. Almanya merkez üssü bir forumuz,ama girişteki sözleşmeyi dikkatle okursanız,tüm usulsuzluklerde Türkiye Mahkemeleri Sorumludur... Bırakın artık bu boşluğu,anlıyorum bu tip tartışmaları ortaya koyanlar ilköğretim seviyesindeki arkadaşlar,gidin kitap okuyun,kimsenin hakkına tecavuz etme gibi bir durumunuz söz konusu olamaz..
lütfen dikkatli paylaşımlar yapın burası bir aile dedik,keşke demeseydik,saygı sevgi hiç birşey kalmamış.. suçu başkalarında aramadan önce kendinizde arayın.. bizler moderatörler elimizden geldigi kadarıyla forumda bulunmaya çalışıyoruz.. am bu yaptıklarınız bizimde kanımıza dokunmakta.. saygı sevgiyle çözümlenmeyecek bir konu göremeiyorum banlanan arkadaş, hemen hemen her moda özel mesaj yoluyla sorabilir sebebini ögrenebilirdi.. ama işin kolayı var tabiki başlık açıp forumu kirletme..

kerimdj
kerim hocam sana tşklerimi buyuk bir üllübla sunuyorum başarılarının devamını diliyorum
Mesaj30.06.2009, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanal-reklam adıyla bana ne kadar hakaret ettiğinizi,dalga geçtiğinizi farkında değilsiniz,kalkmışsınız bir de gıcıklığına banlıyor diyorsunuz..
Artık bs'dekiler bana ö.m atarken yaşını da söyleyip atsınlar lütfen..
Mesaj30.06.2009, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

Alıntı:
doğru şikayetler olabilir ama bunu daha seviyeli bir dille ifade etmeliyiz.Burada forumu karıştırark değil zmanın sanal-reklam adresimi de sürekli hergün banlanıyordu ve sonunda sitem silindi bu olay modların bile başına gelişyor.Gerisi bs ye kalmış sıkıntılarınızı en aızndan seviyeli belirtin ki ahlaki değerleişn dışına çıkmayın.

Kankama katılıyorum eğer bi şikayetiniz varsa edep dısına cıkmadan yaparsınız bolyle yaptınızda ne oldu soruyorumm...
Önceki mesajları göster: