Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.06.2009, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Tüm Modlar Ve Dostlar Özür Diliyorum !

Bugün Yaptığım Ufak Terbiyesizliğimden Dolayı Başlık BU : BANLAYIN LAN
İÇERİK : BANLAYIN LAN HADİ MODERATÖR GOKSEEN ARKADAŞIMDAN ÖZÜR DİLİYORUM DİĞER KONUM SADECE BU BEDAVA-SİTEM BUYSA ÜSTÜ KALSIN VE KONUNUN İÇERİĞİ DOĞRUYA DOĞRU
Bu Alemde Kimseden Korkum Yok Ne Ban Ne de Başka Birşey Ama Gereksiz Yere Banlanılan Kullanıcıların Suçu Nedir Bunların Açıklanması Gerekmektedir.. Selin Hanım Gitti Herşey Bozuldu Suçsuz Önemsiz Meselelerden Dolayı Saatlerce Emek Verdiğimiz Siteler Siliniyor ... Oysaki Biz Hep Bedava-sitem 'i Hareketlendirmek Çalıştırdık Başardık Veya Başaramadık Sayın Yönetici Cunobag Sana Sesleniyorum İster Beni Banla İster Banlama ! Suçsuz Yere Kimseyi Banlamaya Hakkınız Yoktur .. Bakıyorum Hep Bu Forumda EMEK HARCAYAN Yardım Eden Arkadaşları Pişman Ediyorsun ! Bu Forumda 1 SAAT ADAM BANLAMAK İÇİN GÖREV YAPIYORSANIZ YAPMAYIN LÜTFEN HADİ BENİ DE BANLAYIN BİR ÖLÜRSEM BİN DOĞARIM
HAYDİ BANLANMAYA !!

BELKİDE BU BEDAVA-SİTEM E SON GİRİŞİM OLACAK HERKESTEN ÖZÜR DİLİYORUM BENİ AFFETMENİZ DİLEĞİYLE SAYGILARIMLA HAKKI VE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM HAKKINIZI HELAL EDİN

EXELANCENET & AHMET
Mesaj30.06.2009, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Özür Dilerim :(

XxxKod Olarak Hepinizden Özür Dilerim Yaşım 15 Çocuk Oldugum İçin Bu Tür Davranıslardan Bulundugum İçin Beni Affedin Moderatörler Sad
Mesaj30.06.2009, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yapacağınızı yaptınız Mr. Green
Mesaj30.06.2009, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aman banlamayın şakaydı tek bansız olan site bu
Mesaj30.06.2009, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herşeyi yaptıktan sonra özür diliyorsunuz biraz delikanlı oılunda madem dediniz arkanızda durun deiklerinizi

bir arkadaşım gökşen arkadışımız adıyla dalkga geçmiş xxkod sen çoban diye nitelendirmişsin ysnsn i exelance net sende banlayın lan diye sert çıkmışsın ayıp değilmi
Mesaj30.06.2009, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Kefkirnet...
Cunobag ın beni haksız banladığını düşünüyordum.
kerimdj ile konustuktan sonra bunun yanlıs bir düşünce olduğa kanaat getirdim.
ama hiç bir argo kelimem olmadı.
sadece cunobag gitmeden bsye gelmem lafım var bunun için cunobagdan özürdiliyorum.
ve diğer tüm bs ailesinden.
adıma başıklar açıldı mod olmak için boyle yapıyorsun vs vs bunları kaldıramadım.
ve ardından durduk yere ban gelince şaşırdım ve sitemi sildim.
bunun ardından düzgünce bir veda mesajı yazdım.
bunun ardından herkes başlıklar açmaya başladı.
anlayamadım.
TEKRAR HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLİYORUM AFFETMENİZ DİLEĞİYLE....
Mesaj30.06.2009, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet3 yazmış:
Ben Kefkirnet...
Cunobag ın beni haksız banladığını düşünüyordum.
kerimdj ile konustuktan sonra bunun yanlıs bir düşünce olduğa kanaat getirdim.
ama hiç bir argo kelimem olmadı.
sadece cunobag gitmeden bsye gelmem lafım var bunun için cunobagdan özürdiliyorum.
ve diğer tüm bs ailesinden.
adıma başıklar açıldı mod olmak için boyle yapıyorsun vs vs bunları kaldıramadım.
ve ardından durduk yere ban gelince şaşırdım ve sitemi sildim.
bunun ardından düzgünce bir veda mesajı yazdım.
bunun ardından herkes başlıklar açmaya başladı.
anlayamadım.
TEKRAR HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLİYORUM AFFETMENİZ DİLEĞİYLE....

Neden özür diliyorum sitemi silmeseydim bunlar olmiyacaktı
yoksa rgo konustugumdan değil konusmadımda
Mesaj30.06.2009, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bugün Gün İçerisinde Gerek Modlara Gerekse Diger Kullanıcı Arkadaşlarıma Karsı Yapmış Oldugum Terbiyesizligin Farkındayım.. Sad

Yaşım 15 Çocuk Oldugum İçin Bu Tür Davranıslarda Bulunabiliyorum...

Beni Affedin Ben XxxKod Yaptıklarım İçin Tüm Kullanıcılar Önünde Herkesden Özür Diliyorum.. Crying or Very sad

Mesaj30.06.2009, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteye yazık oldu hava atardın 2000 mesajım var die Mr. Green Wink
Mesaj30.06.2009, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

wdesing yazmış:
Herşeyi yaptıktan sonra özür diliyorsunuz biraz delikanlı oılunda madem dediniz arkanızda durun deiklerinizi

bir arkadaşım gökşen arkadışımız adıyla dalkga geçmiş xxkod sen çoban diye nitelendirmişsin ysnsn i exelance net sende banlayın lan diye sert çıkmışsın ayıp değilmi

Bedava-sitem İşte Senin gibi söylemek istemiyordum söyledim yalakalar sayesinde böyle oluyor insanların arkasından atıyorsunuz sonra işin arasından nasıl çıkıyorsanız çıkıyorsunuz ! sadece sana değil bu sözüm
Mesaj30.06.2009, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxxkoddeneme yazmış:
Bugün Gün İçerisinde Gerek Modlara Gerekse Diger Kullanıcı Arkadaşlarıma Karsı Yapmış Oldugum Terbiyesizligin Farkındayım.. Sad

Beni Affedin Ben XxxKod Yaptıklarım İçin Tüm Kullanıcılar Önünde Herkesden Özür Diliyorum.. Crying or Very sad

Senin yaşın küçük değil eminonu arkadaşımız senden daha küçük ama bir kere terbiyesizliğini görmedim Exclamation
Mesaj30.06.2009, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen Beni Ve Diger Tüm Arkadaşlarımı Affedin Crying or Very sad
XxxKod
Kefkirnet
exelance

Ve Diger Arkadaşlarımın

Affedilmesini İstiyorum

Mesaj30.06.2009, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

wdesing yazmış:
xxxkoddeneme yazmış:

Senin yaşın küçük değil eminonu arkadaşımız senden daha küçük ama bir kere terbiyesizliğini görmedim Exclamation

İnsanLık HaLi oLup ModeratörLerimizin Ve Diger ArkadaşLarımızdan Özür Dileyip Beni Affetmelerini İstiyorum... Wink

İnsan Hayatında Hata YapabiLir Önemli olan bu hatanın farkına en kısa sürede varmak önemlidir..
Mesaj30.06.2009, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

exelancenetdeneme yazmış:
wdesing yazmış:

Bedava-sitem İşte Senin gibi söylemek istemiyordum söyledim yalakalar sayesinde böyle oluyor insanların arkasından atıyorsunuz sonra işin arasından nasıl çıkıyorsanız çıkıyorsunuz ! sadece sana değil bu sözüm

ben yalaka değilim lafına dikkat et msnde gel konusalım burda olmaz herşeyi yap yap özür dile madem delikanlısın o zaman lkafalrının arkasında durtcaksın madem yalaka değilsin yaptıktan sonra duygu sömürüsü ne yapıyorsun DELİKANLI çocuk Exclamation
Mesaj30.06.2009, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxxkod siten silindimi Mr. Green Mr. Green
Önceki mesajları göster: