Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.06.2009, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Hoşça Kalın

2 seneden fazla oldu bs ile tanışalı ama son 2 3 ay forum modları yüzünden birçok sorun yaşadım benim tek suçum doğruyu söylemek oldu logo çalan adamı örnek site seçtiler aynı adam mod oldu nitekim ah aldı bikere siteleri silindi halamod malesef ve bsyi bana zehir etti banladı vede yetmezmiş gibi kendini hakılı çıkardı bsye yararlı olmak için forumda birçok konu açtım css anlatımları yaptım sorulara cevap verdim her açtığım konu eleştirildi belki onlarca kişinin kafasına takılanları söyledim ama suçlu bendim bedava sitem kendi kendini yedi bitirdi ben rockjog iconx sahibi olarak hepinizle sonbikez vedalaşmak istedim
(gerçek bedava sitem severleri artık bedava sitemden nefret ediyor bunu unutmayın...)
Mesaj30.06.2009, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
BİR KONU KİLİTLENMEDEN YADA KİLİTLENME OLASILIĞINA GELMEDEN FORUMA YAZMADIĞINIZDA SİZİ ALKIŞLAYACAĞIM.

ARTIK BAŞLIĞA YAZMAYINIZ VE YENİ BAŞLIKLAR AÇMAYINIZ.ŞUNU DEDİM ,ŞU OLDU ,BÖYLEYDİM ,ŞÖYLE PİŞMANIM ...DEMEYİN.ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLER AÇIKLIĞA KAVUŞUR

Uyarıları dikkate alalım
Mesaj30.06.2009, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
turkmayasi yazmış:
BİR KONU KİLİTLENMEDEN YADA KİLİTLENME OLASILIĞINA GELMEDEN FORUMA YAZMADIĞINIZDA SİZİ ALKIŞLAYACAĞIM.

ARTIK BAŞLIĞA YAZMAYINIZ VE YENİ BAŞLIKLAR AÇMAYINIZ.ŞUNU DEDİM ,ŞU OLDU ,BÖYLEYDİM ,ŞÖYLE PİŞMANIM ...DEMEYİN.ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLER AÇIKLIĞA KAVUŞUR

Uyarıları dikkate alalım

Ben pişman değilim seningibi amelenin tekide değilim senin bir paylaşımını görmedim modgibi millete msj atmaktan başka bir bok yaptığın yok birşey bildiğinde yok bana birşey önerme biz siz yokken vardık buralarda
Mesaj30.06.2009, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazık sizdaha neler kayıpettiğinizin farkında değilsiniz
neden mistanbul yeni site açtı
neden hf aylardır siteyi güncellemio
neden keyfikır sitesini sildi hep senve seningibiler yüzünden
burda çok bilmiş veya havalı gibi durmak istemiyorum ama benim bilgimin yarısına sahip değilsin forumda boş msj atıp forumu kirletiyorsun hiçkimseye iyi bir msj atığını görmedim çoğu kişi seni sevmiyor bunları hiç düşünmedin değilmi? acıyorum sana ve sizin gibilere
Mesaj30.06.2009, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hoşçakal Görkem Wink
Mesaj30.06.2009, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj30.06.2009, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

rockjogdeneme yazmış:
Yazık sizdaha neler kayıpettiğinizin farkında değilsiniz
neden mistanbul yeni site açtı
neden hf aylardır siteyi güncellemio
neden keyfikır sitesini sildi hep senve seningibiler yüzünden
burda çok bilmiş veya havalı gibi durmak istemiyorum ama benim bilgimin yarısına sahip değilsin forumda boş msj atıp forumu kirletiyorsun hiçkimseye iyi bir msj atığını görmedim çoğu kişi seni sevmiyor bunları hiç düşünmedin değilmi? acıyorum sana ve sizin gibilere

Sen Öyle Diosunn Ama Forumu Sen Kirletiorsn Bn Yaklasık 2 Yıl Buradayım Bu Mesajlarınız Yüzünden Kafayı Yiyecem Ve Burada HiçBir Bedava Sitem Üyesine Bu Tür Laflarla Konusamazsın Sadece Foruma Uymayanlara Konusabilirsin ... Kefkir Sanki Bizim Yüzümüzden Mi Sildi ! .. . Gidiyorum Diosun Gittiğin Yok Ya

Bu Mesaja Karşılık Yazma Benimkisi Sadece Uyarı Exclamation
Mesaj30.06.2009, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
BAN

POLEMİK OLUŞTURABİLECEK BAŞLIKLARA
İYİ NİYETLİ YADA UYARMA AMAÇLI OLSA DA CEVAP VERMEYİNİZ

Ek olarak.
Gidenin arkasından ağlamayız.
İsteyen gelir , İsteyen gider.
Bunun için başlık açmanıza gerek yok. değilmi.

Mesaj01.07.2009, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

hiçkimseyi zorla tutmuyoruz !!!!
umarım dönmemek üzere gidiyorsundur,
zira döndüğünü farkedersem hakkında iyi şeyler olmayacak !
yeter be,bu nedir,çoluk çocuk vs.
yeter !
Önceki mesajları göster: