Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2009, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Yepyeni Tasarımımızla karşınızdayız.

Arkadaşlar 26 Haziranda açılan sitemiz yeni ve sade tasarımıyla tekrar karşınızda. Daha çok yeni olan sitemize şimdiden 100 ün üzerinde ziyaretçi gelmiştir. Tasarımlarımız tamamen bize aittir. Hiçbir şekilde alıntı ya da çalıntı yapılmamaktadır.

Sizde Flash Web sitesi istiyorsanız buyrun
http://www.fptasarim.tr.gg
Mesaj01.07.2009, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni tasarım daha da güzel olmuş... tebrikler...
Mesaj01.07.2009, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür ederim. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Ayrıca faydalanmanızıda isterim tabii ki. Hem ücretli hem ücretsiz hizmet vermekteyim. Buyrun.. Birde Flash tan anlayan arkadaşlar ile grubumuzu yapabiliriz. Böylece daha da büyük işlere imza atabiliriz.
Mesaj01.07.2009, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

fptasarim yazmış:
Teşekkür ederim. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Ayrıca faydalanmanızıda isterim tabii ki. Hem ücretli hem ücretsiz hizmet vermekteyim. Buyrun.. Birde Flash tan anlayan arkadaşlar ile grubumuzu yapabiliriz. Böylece daha da büyük işlere imza atabiliriz.
Bence bir eksiklik var mesela flashdan anlıyorsunuz kendi derslerinizi verseniz... mesela program var cam studio diye onu kullanarak flash dersi verebilirsiniz...
Mesaj01.07.2009, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Flash dersi veren o kadar çok site var ki. Bu nedenle böyle bir gereksinim duymadım. Ancak Flashtan anlayan arkadaşlar bana ö.m ile ulaşırlarsa böyle bir şey düşünebilirim. Tek başına zor olur...
Mesaj02.07.2009, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sadece bir kişi mi yorumladı sitemizi?? haydi arkadaşlar yorumlarınız bizler için değerli...
Önceki mesajları göster: