Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2009, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Sanalikadan alıntı

Arkadaşlar Tuna arkadaşımızın açmış olduğu konuda aslında sanalikadan alıntı yapılan kişi tespit ettim url vermek yasak olduğu için şuanda urlsini veremiyorum ama adam sitesinde sanalikanın tasarımını kullanmış Very HappyVery Happy url yazak olduğu için size şöle anlatıcam googleye girip yeşilyenicem aynı bu şekilde yazmanız yeterli ordan zaten yönlendirilceksiniz Very HappyVery Happy
Mesaj01.07.2009, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sanalikadan alıntı

webmaster-factory yazmış:
Arkadaşlar Tuna arkadaşımızın açmış olduğu konuda aslında sanalikadan alıntı yapılan kişi tespit ettim url vermek yasak olduğu için şuanda urlsini veremiyorum ama adam sitesinde sanalikanın tasarımını kullanmış Very HappyVery Happy url yazak olduğu için size şöle anlatıcam googleye girip yeşilyenicem aynı bu şekilde yazmanız yeterli ordan zaten yönlendirilceksiniz Very HappyVery Happy

o site tr.gg sitesi ise url yi ver sorun olmaz. diğer siteler ise tr.gg nin yapacağı zaten birşey yok
Mesaj01.07.2009, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım o iste .tr.gg sitesi değil Bs ne yapsın bu udurmda Allah Allah sabır ver Allah'ım ya
Mesaj01.07.2009, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

O YEŞİL YENİCEMİ BEN TANIYORUM .COMLU SİTESİ VAR MSNSİDE BENDE VAR ONA B-S KARIŞAMAZ Kİ

SİTESİ .COM LU
Mesaj01.07.2009, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşte arkadaşlar sanalika bir daha olmaması için belki free host sitelere vermiştir. yasak olduğunu...
Mesaj01.07.2009, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu: alıntı

Arkadaşlar zaten sitenin comlu olduğunu biliyorum zaten sanalikanın alıntısının yaptığı siteyi size göstermek istedim yani bs birşey yapsın diye değil
bs bunun için uyarı yapmıştır yani tr.gg lerde böle birşey olması diye size bunu açıklamaya çalıştım
Önceki mesajları göster: