Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2009, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Paraları niye saçtığını böyle açıkladı :)))))

Mersin'in Erdemli ilçesinde bir binanın çatısından para savuran vatandaşın, borcunu ödedikten sonra kalan paraları sevinçten savurduğu ortaya çıktı. olayın kahramanı konuştu:

İlginç olayın kahramanı Mevci Ergin, günü gelmiş borçlarını ödedikten sonra kalan paraları sevinçten bina çatılarına çıkarak savurduğunu söyledi.

Bir süre önce maddi sıkıntı içinde kaldığını ve borçlarını ödeyemez olduğunu belirten Ergin, "Normal şartlarda bu borçlarımı ödeyecek bir durumum yoktu. Borcumun vadesi geldiği için babam ve annemden kalan 1,5 dönüm bir bahçe vardı, bu bahçeyi satılığa çıkardım. Bahçeyi 29 bin TL'ye sattım. Bu paranın 5 bin TL'si ile borcumu ödedim. 7,5 bin TL'ye de bir otomobil aldım" dedi.

Borçlarımı ödedikten sonra içinde bir mutluluk ve sevinç duyduğunu ifade eden Ergin, "Sevinç içinde nasıl oldu bilmiyorum bir apartmanın penceresinden aşağıya para destelerini aşağıya savurdum. Tam olarak ne kadar miktarı savurduğumu o an için bilmiyordum" diye konuştu.

Olaydan bir süre sonra polislerin yanına gelerek caddeden toplanan 825 TL'yi kendisine verdiklerini anlatan Ergin, "Benim tahminimce 3-5 bin TL savurmuşum, bu kadar para insanların eline geçmiş. Onu da getiren olmadı. Bu yaşadıklarımdan pişman değilim. Param olsun yine yaparım. Ben bu paraları sevinçten dolayı savurdum. Sonra bu iş hoşuma bile gitti" dedi.

Para savurmanın hayattaki en güzel stres atma şekli olabileceğini de dile getiren Ergin, "Bu balık tutmak gibi bir şey. Şunu da söyleyeyim maddi durumun çok iyi değil, çok da kötü değil. Allah bereket versin, yetiyor. Amaç mutlu olmak, fazla paraya ihtiyaç duymuyorum. Para demek her şey demek değildir" şeklinde konuştu.

Vatandaşlara mesaj da veren Ergin, "Bazı şeyler yaşanmadan anlaşılmaz. Mutlu olmak için fazla paralarınızı savurun" dedi.

Eşinden ayrılmak üzere olduğunu da belirten Ergin, eşi tarafından kızı Ayşe Nur'un kendisine gösterilmemesinden dolayı üzüntü duyduğunu da kaydetti.
Mesaj01.07.2009, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevinçden ne yapacağını şaşırmıştır

Ama sanırım ben atmazdım para paradır kolay kazanılmıyor

Güncel Konular
Mesaj01.07.2009, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet

Yorumun İçin Tşk Ederim Arkadaşım
Mesaj01.07.2009, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne İnsanlar Var Ya...
Mesaj01.07.2009, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkpage yazmış:
Ne İnsanlar Var Ya...

Evet Arkadaşım Razz
Mesaj01.07.2009, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

la o paralar atılırmı git çocuk esirgeme kurumuna yada vs kuruluşlara bağışla Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj02.07.2009, 05:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Adam Bide Akşam Televizyona Çıktı.Avanak Abdi Gerçek Oldu Diye.
Mesaj02.07.2009, 05:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkpage yazmış:

Bırak ya bu kadar saçmalık olur mu.. Mad Millet adam paraları saçtı dıye televizyona cıkartıyor..
O kadar parayı saçacağına bir fakire yardım ederdi yada bir kuruma bağışlardı ınsan..

Mesaj02.07.2009, 07:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

eminonu yazmış:
turkpage yazmış:

Bırak ya bu kadar saçmalık olur mu.. Mad Millet adam paraları saçtı dıye televizyona cıkartıyor..
O kadar parayı saçacağına bir fakire yardım ederdi yada bir kuruma bağışlardı ınsan..

Bağşlasaydı Tv ye Çıkarmazdılar iyi bişi yapıyon cıkarmıyorlar tv ye
şaçmalık yapıyorsun cıkarıyorlar

Güncel Konular
Mesaj02.07.2009, 07:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Katılıyorum..
Wink