Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.07.2009, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Harika tablolar-istediğinizi yazınız

KODU KOPYALADIKTAN SONRA İÇERİĞİNİ DEĞİŞTİREBİLİRSİN.DAHA ÇOK İÇERİK İÇİN SİTEMİ ZİYARET EDİN
KOD 1
Kod:
<center><TABLE style="WIDTH:380px; HEIGHT:160px" borderColor=#ff0020 width=220 background="" border=3> <tr> <tr>  <td background="http://img228.imageshack.us/img228/7374/animation1zh5.gif">  <b><font size="3" face="Arial" color="white"><center>BASLIK YAZIN</font></b><br><br>  <marquee width="190" height="160" direction="up" scrolldelay="400"><b><font size="3" face="Arial" color="black"> <br>Su gibi akıp gitti yıllarım<br> Aşkı ararken bitti bütün yollarım<br> Bomboş kaldı zamanla avuçlarım<br> Ben hep bekledim hiç giden olmadım<br> Bomboş kaldı zamanla avuçlarım<br> Ben hep bekledim hiç giden olmadım<br> Hazırım kendimden geçmeye aşk isterse<br> Kelebek ömrü kadar kısa sürse<br> Dönemem artık senin olduğun şehre<br> Kanıyor mazim içinde öylece<br> Görmeden duymadan mümkün mü yaşamak<br> Ellerim dokunmadan<br> Aşk yalan mı, gerçek mi?<br> Sen söyle hayat<br></font></b><br><br></b><br></marquee></font>  <br>  <br>  <center> </table>

KOD2
Kod:
<center><TABLE style="WIDTH: 232px; HEIGHT:350px" borderColor=#990000 width=220 background="" border=3> <tr> <tr>  <td background="http://i38.photobucket.com/albums/e114/soleblu/diamanteblu/favolablu/redarkclok.gif">  <b><font size="3" face="Arial" color="white"><center>BASLIK YAZIN</font></b><br><br>  <marquee width="190" height="240" direction="up" scrolldelay="400"><b><font size="3" face="Arial" color="white"> <br>Su gibi akıp gitti yıllarım<br> Aşkı ararken bitti bütün yollarım<br> Bomboş kaldı zamanla avuçlarım<br> Ben hep bekledim hiç giden olmadım<br> Bomboş kaldı zamanla avuçlarım<br> Ben hep bekledim hiç giden olmadım<br> Hazırım kendimden geçmeye aşk isterse<br> Kelebek ömrü kadar kısa sürse<br> Dönemem artık senin olduğun şehre<br> Kanıyor mazim içinde öylece<br> Görmeden duymadan mümkün mü yaşamak<br> Ellerim dokunmadan<br> Aşk yalan mı, gerçek mi?<br> Sen söyle hayat<br></font></b><br><br></b><br></marquee></font>  <br>  <br>  <center> </table>

KOD3
Kod:
<center><TABLE style="WIDTH: 232px; HEIGHT:320px" borderColor=#ffff00 width=220 background="" border=3> <tr> <tr>  <td background="http://www.paylaskiresim.com/images/2k75rukee4.jpg">  <b><font size="3" face="Arial" color="white"><center>BASLIK YAZIN</font></b><br><br>  <marquee width="190" height="240" direction="up" scrolldelay="400"><b><font size="3" face="Arial" color="white"> <br>Su gibi akıp gitti yıllarım<br> Aşkı ararken bitti bütün yollarım<br> Bomboş kaldı zamanla avuçlarım<br> Ben hep bekledim hiç giden olmadım<br> Bomboş kaldı zamanla avuçlarım<br> Ben hep bekledim hiç giden olmadım<br> Hazırım kendimden geçmeye aşk isterse<br> Kelebek ömrü kadar kısa sürse<br> Dönemem artık senin olduğun şehre<br> Kanıyor mazim içinde öylece<br> Görmeden duymadan mümkün mü yaşamak<br> Ellerim dokunmadan<br> Aşk yalan mı, gerçek mi?<br> Sen söyle hayat<br></font></b><br><br></b><br></marquee></font>  <br>  <br>  <center> </table>

KOD4
Kod:
<center><TABLE style="WIDTH:320px; HEIGHT:160px" borderColor=#003399 width=220 background="" border=3> <tr> <tr>  <td background="http://img139.imageshack.us/img139/8318/z1354ah.gif">  <b><font size="3" face="Arial" color="white"><center>BASLIK YAZIN</font></b><br><br>  <marquee width="190" height="160" direction="up" scrolldelay="400"><b><font size="3" face="Arial" color="white"> <br>Su gibi akıp gitti yıllarım<br> Aşkı ararken bitti bütün yollarım<br> Bomboş kaldı zamanla avuçlarım<br> Ben hep bekledim hiç giden olmadım<br> Bomboş kaldı zamanla avuçlarım<br> Ben hep bekledim hiç giden olmadım<br> Hazırım kendimden geçmeye aşk isterse<br> Kelebek ömrü kadar kısa sürse<br> Dönemem artık senin olduğun şehre<br> Kanıyor mazim içinde öylece<br> Görmeden duymadan mümkün mü yaşamak<br> Ellerim dokunmadan<br> Aşk yalan mı, gerçek mi?<br> Sen söyle hayat<br></font></b><br><br></b><br></marquee></font>  <br>  <br>  <center> </table>

KOD5
Kod:
<center><TABLE style="WIDTH:335px; HEIGHT:160px" borderColor=#a06020 width=220 background="" border=3> <tr> <tr>  <td background="http://img341.imageshack.us/img341/1789/gg1092za.gif">  <b><font size="3" face="Arial" color="white"><center>BASLIK YAZIN</font></b><br><br>  <marquee width="190" height="160" direction="up" scrolldelay="400"><b><font size="3" face="Arial" color="black"> <br>Su gibi akıp gitti yıllarım<br> Aşkı ararken bitti bütün yollarım<br> Bomboş kaldı zamanla avuçlarım<br> Ben hep bekledim hiç giden olmadım<br> Bomboş kaldı zamanla avuçlarım<br> Ben hep bekledim hiç giden olmadım<br> Hazırım kendimden geçmeye aşk isterse<br> Kelebek ömrü kadar kısa sürse<br> Dönemem artık senin olduğun şehre<br> Kanıyor mazim içinde öylece<br> Görmeden duymadan mümkün mü yaşamak<br> Ellerim dokunmadan<br> Aşk yalan mı, gerçek mi?<br> Sen söyle hayat<br></font></b><br><br></b><br></marquee></font>  <br>  <br>  <center> </table>
Mesaj02.07.2009, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşım için teşekkürler arkadaş
Mesaj08.07.2009, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama önizlemesi olsa daha iyi olurdu Wink

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=112228 >>>>>> Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğiz | Seni de Bekleriz!!!!
Mesaj08.07.2009, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba değerli arkadaşlar;

Tablolarınız çok sade olmuş. Coolspanlı bir tablo yaparsan daha çok tutulur.

Arkaplanlarınıda isteyenler değiştirsin. Ayrıca yeri malesef burası değil!

Ama genede paylşıjm için teşekkürler. BAzı kardeşelrinm işine yarayabilir.

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Mesaj08.07.2009, 08:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

vitaminliforum yazmış:
Ama önizlemesi olsa daha iyi olurdu Wink

Katılıyorum..Yinede Teşekkürler..

Siteinin Yeni Sahibi PortableMedia.Tr.Gg
Mesaj09.07.2009, 08:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar önizlemesi yükleyemedim bu fotoları bannerleri yüklemede sorun yaşıyorum..yardım ederseniz açıklamalı bi şekilde minnettar olurumm..
Önceki mesajları göster: