Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.07.2009, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme girişi engellemek istiyorum

Arkadaşlar şu anda yeni bi tasarıım yapıyorum ve bitene kadarda ziyeretçilerin girmesini istemiyorum. Girişe intro koydum ama yinede ordaki giriş butonunu tamamen kaldıramadım. Siteme girişi nasıl kaldırabilirim belli bi süreliğine acil yardım...

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj02.07.2009, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

introda giriş butonunun altındaki yere kaynak ı açarak aşağıda ki kodu ekleyiniz!
Kod:
<style type="text/css">
<!--
td.nav {visibility:hidden;}
--> </style>

Mesaj02.07.2009, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanırım sadece resim koyulabiliyor böylece giremiyorsun ama ben dayanamayıp anasayfa.htm ibaresini koyup siteye giriyorum Very Happy
Mesaj02.07.2009, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım ana sayfandaki kodları tamamen kaldırıp oraya bir resim koyman lazım...Bu durumda kimse giremez...

Mesaj02.07.2009, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama ben tasarım esnasında ana sayfa ile birçok değişiklik yapacağım, o zaman yaptığım değişiklik sürekli görülür...

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj02.07.2009, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

kambernet yazmış:
ama ben tasarım esnasında ana sayfa ile birçok değişiklik yapacağım, o zaman yaptığım değişiklik sürekli görülür...

anasayfanı boşalt.
Herhangibir sayfayı anasayfaymış gibi düzenle. Bitirdikten sonra ordan kodları tekrar anasayfana yapıştır.
Mesaj02.07.2009, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

kambernet yazmış:

aslında o verdiğim kod doğruydu fakat galiba bu aralar editörde sorun var.buna benzer sorun bir kaç arkadaşımızda da görülmüştü.Üzgünüm yardımcı olmayıcağız galiba. Sad

Mesaj02.07.2009, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

code]

anasayfanı boşalt.
Herhangibir sayfayı anasayfaymış gibi düzenle. Bitirdikten sonra ordan kodları tekrar anasayfana yapıştır.
Kod:

Aynen katılıyorum...Başka yolu yok...
[/quote]

Önceki mesajları göster: