Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.07.2009, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteye Üye Olma.Yardım Lütfenn!!

Merhaba arkadaşlar.Ben siteme kayıt olma bölümü yapmak istiyorum.Biliyorum şimdi herkes bana forum ekle dicek yok saklı sayfalar ekle diyecek.Ama ben onları biliyorum.Saklı sayfaları aktivite edince oradan siteye giriş yapıyorsun.Bu benim işime yaramaz.Hele forumu aktivite ettim.Ama forumdan üye olmalarını istemiyorum kimsenin.Ben siteye üye ol sayfası koymak istiyorum.Yani adam siteye kayıt ol'a tıklıcak.Orda kullanıcı adı ve şifre yazacak.Adam her şeyi yazacak.Siteye kayıt olacak ve siteye giriş bölümünden siteye giriş yapacak.İşte ben bunu arıyorum.Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
Mesaj04.07.2009, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Direk Üye Olmamaz Forum'a Yada Başka Bir Üyelik Forumu Oluştırup Koyucaksın Loginleri Yönetten Hesabı Oluşturacaksın Wink

Oyun sitelerine müjde harika oyun tasarımları sadece sitemizde...
Mesaj04.07.2009, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben onu demiyorum ki.Forum ya da başka bişey istemiyorum.Sadece üye ol sayfası olacak.Oraya tıklayıp kayıt olacaklsın.Bunu arıyorum
Mesaj04.07.2009, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekstalardan forumu ekle orda daha kayıt olmadınmı var ona tıkla yukarıda o sayfanın adresi varya onu kopyala sayfa linkine ekle ama bu sadece css tasarımlarda olur..!
Mesaj06.07.2009, 22:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

erkutt-baba yazmış:
Ben onu demiyorum ki.Forum ya da başka bişey istemiyorum.Sadece üye ol sayfası olacak.Oraya tıklayıp kayıt olacaklsın.Bunu arıyorum

ben sana yardımcı olurum unutmamam için bana ö.m at yeter Wink

Mesaj07.07.2009, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen ö m at....... Arrow Wink
Önceki mesajları göster: