Forum'da ara:
Ara

Konumu Beğendinizmi..?
Hayır.
  0%
[ 0 ]
Destekliyoruz.
  100%
[ 2 ]
Bence Açmamalıydın.
  0%
[ 0 ]
Bu Konuda Son Derece Haklısın.
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 2

Yazar Mesaj
Mesaj04.07.2009, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Google Reklamlarına Çözüm..

Sayın Yetkililer. Sitemizi Oluşturduğumuzda Google Reklamları Otomatik Sitenin En Üst Bölümünde Kendiliğinden Var Olmaktadır. Ve O Var Olan Google Reklamlarına Göre Tasarımlar Reklamlar Değiştiğinde Bozulmaktadır. Örnek Olarak Siteme Bakabilirsiniz. Bunun Yerine Site Açmak İsteyen Herkeze Sizin Tarafınızdan Sunulan Google Reklamlarını Yayınlama Anlaşmasını Kabul Ettirebilir Ve Sitenin Banner Veya Herhangi Bir Kısmında Yayınlamasını Sağlayabilirsiniz. Örenek Resim İçin Linke Tıklayınız.
http://img49.imageshack.us/img49/3876/logotr.gif

Diğer Türlü Site Tasarımları Bozulmaktadır. Bu Konuda Yardımlarınızı Bekliyoruz. Ayrıca Tasarımların Çok Olması Yerine Kaliteli Css Tasarımlar Koyabilme İmkanınız Varsa Hem Daha Temzi Hemde Gösterişli Siteler Oluştulacağına İnanıyorum. Yoksa Ortalık Biz Amatör Web Tasarımcılar Sayesinde Site Çöplüğüne Dönüşecek.
Burda Kasteddiğim Konu Çok Site Var Ancak %70 Oranında Düzensiz Ve Gösterişsiz.

Sen Hiç FIRTINA Gördün mü Gülüm: Ben Senin Görmediğin FIRTINA 'larda Büyüdüm..!!!
Mesaj04.07.2009, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Ve O Var Olan Google Reklamlarına Göre Tasarımlar Reklamlar Değiştiğinde Bozulmaktadır

Google reklamının renginden bahsediyorsan ayarlara girip değiştirebilirsin.

Reklam satırının rengi yazan yeri değiştirin.
Mesaj04.07.2009, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklamların Renginden Bahsetmişyorum. Klasik Google Reklamalrı Vardı. Ancak Cuma Günü Google Reklamları Bedava Sitem Tarafından Değiştirilmiş Ve Benim Tasarım Hapı Yutmuş.

Sen Hiç FIRTINA Gördün mü Gülüm: Ben Senin Görmediğin FIRTINA 'larda Büyüdüm..!!!
Önceki mesajları göster: