Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.07.2009, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu: İnternet Can Açılıyor! Bedava-Sitem'in En Yeni Web Master..

HoşgeldiniZ! Sitemiz aşağıdaki bölümlerde hizmet vermeye başlamıştır! Bölümler doldurulmaya başlanmıştır! Yakında BEDAVA-SiTEM uyumlu tasarımlarımız sitemize konulacaktır!

JAVASCRiPT
CSS
HTML
ASP
PHP
XHTML
SMF
VBULLETiN
PHPBB
iNViSiON
PHPNUKE
MYBB
WORDPRESS
BLOGGER
BLOGCU
BEDAVA-SiTEM
FUNPiC
Mesaj04.07.2009, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buna site demeye bin şahit gerekir tmm anladım yenisin ama çabuk bir şeyler öğrenmeye bak.
Wink
Mesaj04.07.2009, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim webmaster bu demek değildir masterin anlamı usta dır sen web de hiç de usta gibi gözükmüyorsun Wink

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=112228 >>>>>> Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğiz | Seni de Bekleriz!!!!
Mesaj04.07.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

vitaminliforum yazmış:
Kardeşim webmaster bu demek değildir masterin anlamı usta dır sen web de hiç de usta gibi gözükmüyorsun Wink

daha yeni yapılanıyor. okusanız anlayacaksınız.
ileri zeka arkadaşlarım, okuyun sonra yorum yapın
Mesaj04.07.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

vitaminliforum yazmış:

Mr. Green
Mesaj04.07.2009, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olsun özenmiş heves ediyo işte Laughing
Mesaj04.07.2009, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

tak-oyun yazmış:
vitaminliforum yazmış:

Mr. Green
Bir de bana gelip ne diyor şu internetcan xD Arkadaşım ileri zekalıyım sana göre... Güzel Bir şey bu benim bir arkadaşım var sınıftan o da senin gibi böyle daha yepyeni bir webmaster (!) öğretmene hocam size site yapayım mı çok güzel yaparım dedi... ben bunu duydum ben de yaptım bir tane bu hocaya götürmüş... ben de kendi yaptığımı götürdüm (hoca english hocası) hoca arkadaşa sen webmaster ne demek bir öğren sonra bana yaparsın dedi Wink

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=112228 >>>>>> Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğiz | Seni de Bekleriz!!!!
Önceki mesajları göster: