Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.07.2009, 22:20 (UTC)    
Mesaj konusu: css-merkez'in ayıbı!

bundan yaklasık 2yada 3 hafta önce 50 kontür karşılığında tasarım yaptırmıştım...ve sonra 3 hafta geçtikten sonra tasarım resimlerini silmiş...kendi sitesine upload etmiş onları silince benim tasarım kaydı Sad allahtan o resimleri ben daha önceden kaydetmiştim şimdi upladım yerlerine koydum eskisi gibi...o kontürler haram zıkkım olsun herkesi dolandırıyorsun ve free tasarımları değiştirerek ücretli satıyorsun : Mad
Mesaj04.07.2009, 22:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumda konu acacagına css-merkez'e pm at mesaj yolu ile sorununu hallet eğer halledemezsen supporta mail at.
Mesaj04.07.2009, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

o sen ve css-merkez arasında olan bır tartısmadır.bunu forumda acıpda kırletmeyınız.
Mesaj04.07.2009, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: css-merkez'in ayıbı!

pvp-merkezi yazmış:
bundan yaklasık 2yada 3 hafta önce 50 kontür karşılığında tasarım yaptırmıştım...ve sonra 3 hafta geçtikten sonra tasarım resimlerini silmiş...kendi sitesine upload etmiş onları silince benim tasarım kaydı Sad allahtan o resimleri ben daha önceden kaydetmiştim şimdi upladım yerlerine koydum eskisi gibi...o kontürler haram zıkkım olsun herkesi dolandırıyorsun ve free tasarımları değiştirerek ücretli satıyorsun : Mad
Kanıtınız Var Mı?

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj04.07.2009, 22:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

telefonuna attığım kontürller msn plus görüşmeleri... vs vs
Mesaj04.07.2009, 22:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

konuyu yanlış yere açmışım...taşırsanız memnun olacam..