Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.07.2009, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu: 15 KONTÖRE SATILIK SİTE

http://kaydedici.tr.gg/sitemiz-devredilecektir.htm

ayrıntılı bilgi için tıklayınız
Mesaj06.07.2009, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site satmak yasak. Wink
Mesaj06.07.2009, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yada bunu özelden hallet.
Mesaj06.07.2009, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlama kıtlığı mı var sizde Twisted Evil

Adı üstünde Bedava-Site

Mesaj06.07.2009, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
Anlama kıtlığı mı var sizde Twisted Evil

Adı üstünde Bedava-Site

SİTE BEDAVA AMA ZİYARETÇİYİ BEDAVAYA ÇEK BAKALIM HİÇ UĞRAŞMADAN. VE EMEĞİNİ BEDAVA VERDE GÖRÜYÜM.

lütfen sırf kendi reklamınızı yapmak için millete uyarılarda bulunmayın sıkıldım sizlerden ya off
Mesaj06.07.2009, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Değilmi kardeş ben hem boş mesaj yazanlardan hemde uyaranlardan bıktım bırak yazsın zaten ban yiyince soracaktır o ama bir şey daha diyicem bu siteye alan olucağını pek zannetmiyorum ama yineden kolay gelsin.
Mesaj06.07.2009, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

tak-oyun yazmış:
Değilmi kardeş ben hem boş mesaj yazanlardan hemde uyaranlardan bıktım bırak yazsın zaten ban yiyince soracaktır o ama bir şey daha diyicem bu siteye alan olucağını pek zannetmiyorum ama yineden kolay gelsin.

BENDE SATMAKTAN VAZGEÇTİM ZATEN. REKLAMLARDAN 15 KONTÖR DEĞİL 1 AYDA 15 LİRA KAZANIRIM
Mesaj06.07.2009, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaydedici yazmış:
tak-oyun yazmış:

BENDE SATMAKTAN VAZGEÇTİM ZATEN. REKLAMLARDAN 15 KONTÖR DEĞİL 1 AYDA 15 LİRA KAZANIRIM

Elbette kardeşim çünkü kontörü bende sana veririm hatat ücretsiz ancak senin emeğin baha biçilemez isterse bedava site dahi olsa.!
Mesaj06.07.2009, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

hazax yazmış:
kaydedici yazmış:
tak-oyun yazmış:

Elbette kardeşim çünkü kontörü bende sana veririm hatat ücretsiz ancak senin emeğin baha biçilemez isterse bedava site dahi olsa.!

katıldığınız için çok teşekkür ederim. ama bi anlamı yok artık siteyi satmıyorum Wink
Önceki mesajları göster: