Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.07.2009, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu: sitem açılmıyor

merhabalar ben kendi bilgisayarımda siteme girebiliyorum ama 3 arkadaşımada siteme girmelerini söyledim 3ündede sayfa görüntülenemiyor yazısı çıkmış bunun sebebi ne olabilir yardımlarınızı bekliorum Neutral
Mesaj08.07.2009, 06:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten sorunsuz aciliyor . .
Mesaj08.07.2009, 06:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten Açılıyor Hit Kazanmak İçinmi Yapiyon
Mesaj08.07.2009, 07:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sitem açılmıyor

Merhaba değerli arkadaşlar;

sanaldakeyif yazmış:
merhabalar ben kendi bilgisayarımda siteme girebiliyorum ama 3 arkadaşımada siteme girmelerini söyledim 3ündede sayfa görüntülenemiyor yazısı çıkmış bunun sebebi ne olabilir yardımlarınızı bekliorum Neutral

Sevgili sanaldakeyif aynı durum benimde başıma geldi ama problem bizde değil oa rkadaşlarımızda çünkü uzantısı çok zuun olduğundan anlayamıyorlar anlayanlarda internet cafelerden giriş yaptıklarından [çoğu internet cafe internet explorerin 6 ve düşüğünü kullanır] sitelerdeki tasarımlardan ve bilgielrden dolayı ağır açılır. geç açılıncada internet bağlantısı kopar bu sebeple sayfa görüntülenemiyor yazısı gelir.

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Mesaj08.07.2009, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam teşekkür ederim yorumlar için ayrıca hit kazanmak fln değil amacım dakka bir gol bir hemen başladı yanlış anlamalar kırk yılda bir yardım isteriz onuda burnumuzdan getiriyon ayrıca konuyu 2 kez açmışım onuda bilerek yapmış değilim.. ilginize teşekkürler sorun hala devam ediyor
Önceki mesajları göster: