Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.07.2009, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu: yardım lütfen

arkadaşlar gmail hesabımı kapatırken bir sorunla karşılaştım.

çıkış sekmesine tıkladım ie7 de kapatma süresi dolarken bir kez daha çıkışa tıkladım sonra şöyle bir hata verdi..

aynı tarayıcıdan başka bir kullanıcı hesap açmış olabilir,hesabınızın yeniden açılması gerekiyor şeklinde..

bu iki defa tıkladığım için gelen bir hata mı?
Mesaj08.07.2009, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardım eden yok mu?
Mesaj08.07.2009, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

hadi ama..
Mesaj08.07.2009, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar biriniz bişey söyleyin yardım edin Exclamation
Mesaj08.07.2009, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: yardım lütfen

Merhaba değerli arkadaşlar;

siyahbeyaz-1903 yazmış:
arkadaşlar gmail hesabımı kapatırken bir sorunla karşılaştım.

çıkış sekmesine tıkladım ie7 de kapatma süresi dolarken bir kez daha çıkışa tıkladım sonra şöyle bir hata verdi..

aynı tarayıcıdan başka bir kullanıcı hesap açmış olabilir,hesabınızın yeniden açılması gerekiyor şeklinde..

bu iki defa tıkladığım için gelen bir hata mı?

Böyle hatalar olabilir bu sefer tam çıkış yap bilgisayrını yeniden başlat ve başka tarayıcıdan giriş yap eğer hala öyle derse googlenin support adresine posta yolla muhtemelen gizli sorunu isterler yada msn adresine bir posta atarlar.

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Mesaj08.07.2009, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle yardımın için teşekkürler..

biz tam çıkış yaptıktan sonra tekrar girdik böyle bir hata vermedi..

dediğim gibi çıkış sekmesine tıkladıktan sonra ie 7 de bilirsiniz yukarıdaki sekmeler bölümünde mavi bir şey döner yani sayfa işleminin devam ettiğini belirtir o bitmeden kapanmadan ikinci defa daha çık sekmesine tıkladığımız için mi diye merak ettik bu soruyu..

yoksa biri şifreyi öğrenme durumu olamaz değil mi..olsa bile böyle hata veriri mi?
Mesaj08.07.2009, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
öncelikle yardımın için teşekkürler..

biz tam çıkış yaptıktan sonra tekrar girdik böyle bir hata vermedi..

dediğim gibi çıkış sekmesine tıkladıktan sonra ie 7 de bilirsiniz yukarıdaki sekmeler bölümünde mavi bir şey döner yani sayfa işleminin devam ettiğini belirtir o bitmeden kapanmadan ikinci defa daha çık sekmesine tıkladığımız için mi diye merak ettik bu soruyu..

yoksa biri şifreyi öğrenme durumu olamaz değil mi..olsa bile böyle hata veriri mi?

Başkasının girdiğini sanmam ama senden kaynaklana birşey dediğim gibi eğer hala girmiyorsa biraz kurcala olmassa supporta haber ver . Yani kolay kpolay kimse şifreni almaz alamazda.! Tabii sen söylemezsen
Mesaj08.07.2009, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet öyle zaten bu sorun dündü bugünde girebiliyorum..

benim ie 7 bazen yavaşlama yapıyor bizde ard arda tıklayınca hata verdi sanırım yardımın için teşekkürler...
Önceki mesajları göster: