Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.07.2009, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Toplist Ekstrasında Sorun!!

Diğer bölüme açtım cevap gelmedi!!

Arkadaşlar toplist sitesi açacaktım ama banner linki eklememe rağmen gözükmüyor.. Boyutu 88x31 ayarlıyorum ama site ekle bölümünde 0px gözüküyor... En yüksek boyutu ayarlıyorum 5px gözüküyor ve logo 5 px boyutunda gözüküyor... 88x31 boyutunda yaptığımda hiç gözükmüyor ne yapabilirim?

Buradan bakabilirsiniz: www.ekleweb.tr.gg
Mesaj08.07.2009, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

şu şekilde tekrar deneyin.

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=58776&highlight=top+liste

Mesaj08.07.2009, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim ayarlarım zaten o şekilde... Yaklaşık 1 ay önce toplist sitem vardı onda oluyordu ama yeni açılanlarda olmuyor nedense... Arkadaşımda açtı o yaptı ayarları ondada aynı sorun... Ayarlarım şu şekilde:

Eminim ki bir yerde hata yapmıyorum... Yeni açılanlarda olmuyor nedense... Eğer biri açıp ayarları yapıp bana gösterebilirse sevinirim... Ki eminim onunda olmayacaktır... Wink
Mesaj08.07.2009, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hatta buyrun buda olayın kendisi:

Mesaj08.07.2009, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodlamalar yeniden düzenleniyor galiba bedava-sitmede anlaşılan bu süreçte böyle tekniksorunlarla çok karşılaşacağız her güzelliğin bir zorluğu vardır Wink

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj09.07.2009, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyide daha önce açılmış toplistlerde bu sorun yok? Sadece yeni açılanlarda oluyor...
Önceki mesajları göster: