Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.07.2009, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Kendi bilgisayarımdan kendi siteme giremiyorum !

Arkadaşlar evdeki bilgisayarımdan ne ( www.ogretmendunyasi.tr.gg) siteme nede sunucum (bedava-sitem.com) adresine erişemiyorum.Ama başka bilgisayarlardan bağlantıda hiç bi sorun yok!Bu ne iş acaba?Yani 3 haftadır bildiğim ve forumlardan edindiğim tüm herşeyi kendimce yaptım.Ama sorun hala sürmektedir.Nitekim buradan tekrar tekrar supportada konuyu bildirdim.Oda Teknik servise sorunu ilettiğini söyledi.Ama hala sorunuma çare için beklemekteyim.Bu konuda bilgi ve tecrübesi olan Arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
Mesaj09.07.2009, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Kendi bilgisayarýmdan kendi siteme giremiyoru

ogretmendunyasi yazmış:
Arkadaşlar evdeki bilgisayarımdan ne ( www.ogretmendunyasi.tr.gg) siteme nede sunucum (bedava-sitem.com) adresine erişemiyorum.Ama başka bilgisayarlardan bağlantıda hiç bi sorun yok!Bu ne iş acaba?Yani 3 haftadır bildiğim ve forumlardan edindiğim tüm herşeyi kendimce yaptım.Ama sorun hala sürmektedir.Nitekim buradan tekrar tekrar supportada konuyu bildirdim.Oda Teknik servise sorunu ilettiğini söyledi.Ama hala sorunuma çare için beklemekteyim.Bu konuda bilgi ve tecrübesi olan Arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Arkadaşım internet sağlayıcı şirketin hangisi?(TTnet,Biri,Smile ADSL,vs)
Mesaj09.07.2009, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Belki Cerezlerden olabilir CCleaner Programını indirin googleden sadece cerezi tıklayın 30 sn icinde Temizler ve girebilirsiniz cerezden bana oldu cünkü Razz
Mesaj13.07.2009, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu: <konusuz>

Belki Senin Ip Adresindede Sorun Olabilir Bİ De Şunu Dene www.atunnel.com Dan Bİ Gİriş Yap NASıl Olacak....
Önceki mesajları göster: