Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.08.2007, 07:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Galeri

Galeri bölümünde resimleri ekledikçe sayfa uzayıp gidiyor. Oraya "Sayfalama" yapılsa çok iyi olmaz mı? Ayrıca şöyle bir sorun yaratıyor. 100 tane resim yüklediğimde hem sayfa çok uzun oluyor, hemde 100 tane resimin aynı anda yüklendiğini düşünün. Sayfa çok kasılıyor. Bunlar gerekli yerlere iletiliyor mu merak ediyorum. Çünkü bunlar göz ardı edilmeyecek durumlar ve WebMasteriniz için yapılması çok zor olmayan durumlar.
Mesaj29.08.2007, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, ben bütün önerileri okuyorum, cogunu da "yapilacaklar" listesine yaziyorum... Sirayla yapiliyor, yalniz listenin ne kadar uzun olacagini tahmin edebilirsiniz...
Mesaj29.08.2007, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence şöyle bir şey yapılabilir bu benim fikrim
galeriye resim eklediğimizde otomatik olarak küçülsün galeriye girip tıkladığımızda popupta büyük olarak çıksın

kodu var fakat yapmak uzun sürüyor otomatik olsa güzel olur
Mesaj29.08.2007, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

genchababams yazmış:
bence şöyle bir şey yapılabilir bu benim fikrim
galeriye resim eklediğimizde otomatik olarak küçülsün galeriye girip tıkladığımızda popupta büyük olarak çıksın

kodu var fakat yapmak uzun sürüyor otomatik olsa güzel olur

Zaten bu şekiilde sistem ki. Sadece Popup tarzında değil. Fikrine saygım var. Bence galeri sistemi harika. Bu dediğim olay gerçekten dert.

Bu arada bu açıklamayı yaptığınıza çok sevindim. Çünkü sanki hiç okunmuyor gibi geliyordu. Mutlaka listeniz kabarıktır. Ama bazı sorunların öncelik hakkı vardır. Başarılarınızda kolay gelsin diyorum. Umarım çalışmalarınız biraz daha hızlanır. Küçük problemleri Hızlı bir şekilde yaparak listeyi küçültmelisiniz bence Very Happy
Mesaj29.08.2007, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, su siralar listenin beklemesinin bir sebebi, bütün site tasariminin degistiriliyor olmasi, orda zaman icerisinde toplanmis bircok öneri bir anda yeni tasarim cercevesinde realize edildi, almanya da bugün online oldu yeni tasarim, eger bugs vs. sorun cikarmaz ise, haftaya da Türkiye'de baslayacak insallah, orada bircok sey gelistirildi, bakalim ondan sonra liste sifirdan tekrar baslayacak, ama tabi ki bazi konularin önceligi var, mesela öncelik siralamasi:

1)teknik sorunlar, calismayan fonksiyonlar mesela
2) Bircok kisinin belirttigi bircok kisiye kolaylik saglayacak gelismeler...

..

listenin en sonuna tabi ki bir iki kisinin istegi geliyor, mesela bir design in bir bölümü degisse vs gibi bir konu, bunlar en son sirada...

Iyi gunler.
Mesaj30.08.2007, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür ederim. Çalışmalarınızda Başarılar Dilerim. İnşallah Bir aksilik çıkmaz ve haftaya bizde yeni tasarımları burada görürüz ve diğer sorunlarda ve yapacağınız yeniliklerde kolay gelsin.