Forum'da ara:
Ara

Katılmayı Düşünüyor musunuz?
Evet
  50%
[ 1 ]
Emin Değilim
  0%
[ 0 ]
Hayır
  50%
[ 1 ]
Toplam Oylar : 2

Yazar Mesaj
Mesaj09.07.2009, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Backlinkinizin Tavan Yapmasını İstiyor Musunuz?

Arkadaşlar yeni bir projem var backlinkinizi tavan yaptıracak.

Nasıl mı?

Arkadaşlar ben bir forum sitesi açıyorum bu sitenin forumu olacak sizler o siteye abone olacaksınız. Durmadan konular açacaksınız forumda ne toplamda ne kadar konu olursa sizinde backlinkiniz o kadar olacak.

Bunun İçin Neler Gerekli?

Öncelikle bu sitemizde bulunan link takasına ve topliste üye olucaksınız. Ziyaretçi defterine yorum yapacaksınız. Sitemde bulunan en az 5 konuya yorum yapacaksınız. Forumda bol bol paylaşım yapacaksınız. Arkadaşlar bence süper bir fırsat eğer forumdaki konu sayısı 900 olursa sizinde backlinkiniz 900 olacak. Çok Yakında Hizmetinizde.

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj09.07.2009, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok saçma.öle bişi olmaz.hiç görmedim.o kadar forum kurdum seni milleti kandırıyorsun Wink....

forumda mesaj atmakla backlink alakasını anlayamadım?
Mesaj09.07.2009, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
çok saçma.öle bişi olmaz.hiç görmedim.o kadar forum kurdum seni milleti kandırıyorsun Wink....

forumda mesaj atmakla backlink alakasını anlayamadım?
Bir sistem deneyeceğim merak etmeyin biz dediğimiz sözde dururuz ayrıca sizin kurduğunuz bir forum ama benim kurduğum bir forum ve backlink makinası olacak Wink

Mesaj09.07.2009, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

backlink ile forum alakası olmaz...backlik scripiti olur ama forumla ne alakası olur o tartışılır...
Mesaj09.07.2009, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
backlink ile forum alakası olmaz...backlik scripiti olur ama forumla ne alakası olur o tartışılır...
Kardeşim ben sözümün arkasındayım deneyeceğim bakacam olursa sizlerde deneyeceksiniz tmm derseniz dediklerimi yapacaksınız ve olacak unutmayalımki pagerank'ın en çok etkileyen faktörlerden birisidir backlink

Önceki mesajları göster: