Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.07.2009, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Alan Adı

Eğer ben www.grafik-resim.tr.gg isimli web siteme .com şeklinde bir domain satın alırsam www.grafik-resim.tr.gg yazan kullanıcılar da siteme erişebilir mi?

Ayrıca ben adsense başvurumu www.grafik-resim.tr.gg olarak yaptım.Hala bir sonuç gelmedi.Bu arada ben .com şeklinde bir uzantı satın alırsam bu adsense başvurumla ilgili bi sorun doğurur mu?

Şimdiden Teşekkürler...
Mesaj10.07.2009, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kullanıcılar derken ne dediğini anlamadım... ama googleden en kısa zamanda cevap gelir Wink
Mesaj10.07.2009, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Alan Adı

Merhaba değerli arkadaşlar;

grafik-resim yazmış:
Eğer ben www.grafik-resim.tr.gg isimli web siteme .com şeklinde bir domain satın alırsam www.grafik-resim.tr.gg yazan kullanıcılar da siteme erişebilir mi?

Ayrıca ben adsense başvurumu www.grafik-resim.tr.gg olarak yaptım.Hala bir sonuç gelmedi.Bu arada ben .com şeklinde bir uzantı satın alırsam bu adsense başvurumla ilgili bi sorun doğurur mu?

Şimdiden Teşekkürler...

Eğerki yönledirme oalrak alırsan hiç bir sorun olmaz ancak .com lu bir site açarsan yani bedava-sitemin dışına çıkarsan o isimde kaydetmen gerekecek.

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Mesaj10.07.2009, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlginiz için çok teşekkürler.Yönlendirme olarak almayı planlıyorum adsense başvurumu etkilemez değil mi?
Önceki mesajları göster: