Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.07.2009, 22:35 (UTC)    
Mesaj konusu: endlessgenclik.com // megatron-byemo.tr.gg buyrun içeri...!!

Merhaba Arkadaşlar bu bölümü çoktandır takip ediyorum ve bi çok arkaşın sitesine bakıodum bu css tasarımların çığalmaıyla birlikte BS nin çok güzel siteleri ortaya çıktı ama ne yazıkki tüm sitelerde aynı içeriğe sahip örneğin kod siteleri hepsi birbirinden kopyalayıp yapıştırıo Very Happy

ee tabi bunu hepimiz yapioruz ben bs nin ilk açıldığı günlerden beri tr.gg siteleri ile uğraşırdım ama o zmnlar css tasarımlar piyasada pek fazla yoktu ama şimdi herkes artık css kullanıo

ben bu css rüzgarı yüzünden tekrardan bs ye döndüm ve bi çook arkadaşa css tasarım yapmada yardımcı oldum hatta bedava css tasarımlar bile yaptım ve halada yapmaktayım bazı insanlara yardım etmek hoşuma gidiyor eyer sizde bedava css tasarım istiyorsanız siteme uğrayın ....

evet arkadaşlar sitem ile ilgili her türlü yorumlarınızı bekliyorum olumlu yada olumsuz bu sitemi düzeltmeme konusunda bana ışık tutacaktır....
Mesaj11.07.2009, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bari bi yorum yapın Very Happy
Mesaj11.07.2009, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

endlessgenclik.com >>> TR GG Harici Reklam Yasaktır Arkadaşım.... Sitende Duyur Bu Reklamları Yani tr.gg harici reklamları,,, Başarılar!
Mesaj11.07.2009, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

vitaminlik yazmış:
endlessgenclik.com >>> TR GG Harici Reklam Yasaktır Arkadaşım.... Sitende Duyur Bu Reklamları Yani tr.gg harici reklamları,,, Başarılar!

ben Tr.GG reklamı yapiorum zaten EndlessGenclik.Com --- Megatron-byemo.tr.gg Ye yönlenior ben bu alan adını onun için aldım
Önceki mesajları göster: