Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.07.2009, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Adminler bunu okusun !!!

ya nedense www.macarmobilya.tr.gg web sitemi kapatmıslar banlamıslar ya ben bise yapmadımm beni neden banladılar lütfen sitemi geri istiyorum !!!!
Mesaj14.07.2009, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynı konuyu birden fazla açmayınız

support-tr(at)webme.com mail atınız...
Mesaj14.07.2009, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım forumdada Moderatörlerin ve Cunobag hocamızında dediği gibi HİÇBİR SİTE DURDUK YERE KAPATILMAZ.!

Elbet bir hata yapmışsınızdır.Forumda kapatılmış yerkere mesaj yazmış olabilir yada birileri sizden rahatsız olup sitenizi kapatmışlardır.Lütfen konuyuda uygun yere açınız!

Support'a Mail atınız.Eğer yöneticiler uygun görürse sitenizi tekrar açarlar... Wink

Mesaj14.07.2009, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Arkadaşım forumdada Moderatörlerin ve Cunobag hocamızında dediği gibi HİÇBİR SİTE DURDUK YERE KAPATILMAZ.!

Elbet bir hata yapmışsınızdır.Forumda kapatılmış yerkere mesaj yazmış olabilir yada birileri sizden rahatsız olup sitenizi kapatmışlardır.Lütfen konuyuda uygun yere açınız!

Support'a Mail atınız.Eğer yöneticiler uygun görürse sitenizi tekrar açarlar... Wink
Ztn ben gereken uyarıyı yaptım Wink
Mesaj14.07.2009, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
benimsitem1993 yazmış:

Ztn ben gereken uyarıyı yaptım Wink

Afedersiniz.Ben mesaj yazmaya başlarken kimse mesaj yazmadığı için bende yazayım dedim.Sizin mesajınızı görmedim.Afedersiniz.Bu arada Yazdığım uyarıda birkaç şeyi yanlış yazmışım hemen düzelteyim.

'Forumda kapatılmış yerkere mesaj yazmış olabilir yada birileri sizden rahatsız olup sitenizi kapatmışlardır.Lütfen konuyuda uygun yere açınız!' paragrafının doğrusu:

'Forumda kapatılmış yerlere mesaj yazmış olabilir yada birileri sizden rahatsız olup sitenizi şikayet etmiş olabilirler.Bu arada lütfen konuyuda uygun yere açınız!' olacaktır.Herkesten özür dilerim.

Mesaj14.07.2009, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende bazen böle hatalara dusuyorum ondan bekliyorum Wink
Mesaj14.07.2009, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
Bende bazen böle hatalara dusuyorum ondan bekliyorum Wink

Smile Anlayışın için teşekkürler. Smile