Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.07.2009, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Gelin Backlinkinizin Sayısını Tavan Yaptıralım!

Arkadaşlar bildiğiniz gibi benim bir forum projem vardı o tuttu Very Happy Fakat bu farklı bir konu şimdi arkadaşlar ben şunu anladım bizim sayfalarımız indexlenmiyor fakat backlink sorgulaması yaptığımızda sayfamızdaki sayfalarda bulunan kelimlerde çıkıyor örneğin benim şu backlink sorgulamama bakın:

Kaynak: http://zeytech.net/Google-Backlink-Sorgulama-01ag.aspx

Yani size diyeceğim şudurki eğer linklerimizi karşılıklı olarak tasarımın altına veya tasarıma eklersek ne kadar sayfanız varsa linkini eklediğiniz kişiyede o kadar backlink vermiş olacaksınız. Fakat bunu yapmak için google webmasterstool yani google webmaster araçlarında sitenizi onaylamanız ve üzerinden 3-4 hafta geçmiş olması gerekiyor ayrıca sayfa sayınızın en az 50 olması gerekiyor. Eğer b koşulları sağlıyorsanız bence kaçırmayın unutmayınki backlink pr değerini en çok etkileyen faktördür Wink

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj14.07.2009, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer koşullara uyuyorsanız ve varım diyorsanız lütfen isminizi yazın Wink

Mesaj15.07.2009, 05:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bunla da olur iyi yöntem bulmuşssunuz , ama net habercilik daha iyi üye olun 2 ay backlink sayınız 2.000 ( 2 bin ) olur ..

paylaşımın için teşekkürler ..

Mesaj15.07.2009, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

antalya-gezgini yazmış:
Arkadaşlar bunla da olur iyi yöntem bulmuşssunuz , ama net habercilik daha iyi üye olun 2 ay backlink sayınız 2.000 ( 2 bin ) olur ..

paylaşımın için teşekkürler ..
Evet kardeşim biliyorum onun için zaten bu sistemi paylaşıyorum net habercilikle aynı sistem işte Smile Ayrıca forumum var ondada aynı sistem var bence gelin katılın katılmak istiyorsanız lütfen katılırım deyin.

Önceki mesajları göster: