Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.07.2009, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu: flaş site nasıl yaparım

flaş site nasıl yaparım
Mesaj15.07.2009, 01:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

SORUYOSAN YAPAMAZSIN KENDIN UĞRAS BIRAZ BU KADAR SACMA SORULARDA SORMAYIN CANIM ALLAH ALLAH HAYIR YANI YAPMAYA BASLASAN PROBLEMIN OLSA SOLE ELININ ALTINDA GOOGLE GIBI BI MUCIZE VARKEN HERSEYE NIYE HAZIR KONUYOSUNUZKI SIZE KIMSENIN YARDIM ETCEĞİNİ SANMIYORUM AMA YENI ACILAN SITEMDE HER TURLU SORUYU PAYLASICAM ZIYARET EDERSEN DERDINE DERMAN OLMAYA CALISIRIM
Mesaj15.07.2009, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hazır flash site araçları var ayrıca benim sitemde de birkaç tane hazır flas tasarımlar var. İsterseniz bunları indirip içini kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Ancak düzenleyebilmek için Adobe Flash CS3 programına sahip olmanız gerekiyor. İyi Çalışmalar.
Mesaj15.07.2009, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

sehr-ialem yazmış:
SORUYOSAN YAPAMAZSIN KENDIN UĞRAS BIRAZ BU KADAR SACMA SORULARDA SORMAYIN CANIM ALLAH ALLAH HAYIR YANI YAPMAYA BASLASAN PROBLEMIN OLSA SOLE ELININ ALTINDA GOOGLE GIBI BI MUCIZE VARKEN HERSEYE NIYE HAZIR KONUYOSUNUZKI SIZE KIMSENIN YARDIM ETCEĞİNİ SANMIYORUM AMA YENI ACILAN SITEMDE HER TURLU SORUYU PAYLASICAM ZIYARET EDERSEN DERDINE DERMAN OLMAYA CALISIRIM

Sizde yardım edeceğinize küçümsüyorsunuz. Ve kendi sitenizi her fırsatta tanıtıyorsunuz. Sitenizi tanıtacağınıza yardımcı olsaydınız daha iyi olurdu;)
Önceki mesajları göster: