Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.07.2009, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Jackson hayaletini görünce dudağınız uçuklayacak..!!!

Ölümünün üzerinden neredeyse bir ay geçecek ama ardından meydana gelen ilginç olaylarla hala gündemde. Bu sefer Jackson’ın iki kanadı var… Evli ve iki çocuk babası Gary Sloggett arabasını satmak için bir dergiye çektirdiği resimleri bilgisayarına yükletip izleyince şaşırdı. Arabasının kaputunun üzerinde Michael Jackson’ın görüntüsü vardı. Bu olay tam da Jackson’ın ölümünden 13 saat sonra gerçekleşti.

The Sun gazetesinin haberine göre, Sloggett fotoğrafları birkaç kişiye gösterdiğini ve herkesin bu hayaletin Michael Jackson olduğundan kuşkusunun olmadığını söyledi. Sloggett kendisinin bir Jackson hayranı olmadığını ve olaya biraz kuşkuyla baktığını söyleyerek fotoğrafları iyice incelediğini ve bu olağan dışı durumun kendisini çok şaşırtığını da sözlerine ekledi.

Eğer fotoğrafa dikkatli ve uzun bir şekilde bakarsanız resimdeki görüntünün iki kanadının olduğunu göreceksiniz.

Sloggett göre olayın en mantıklı açıklaması, o sırada gökyüzünden kaputa yansıyan bulutların meydana getirdiği yanılgı.
Mesaj15.07.2009, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet ilginç,
Gecenlerde evinde duvardan gölge geciyodu Razz

Mesaj15.07.2009, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Michael şu ana kadar sevdiğim en büyük sanatçılardan biriydi.

Amerikan basını gerçekten Michael ile çok uğraşıyorlar. Yaşarken uğraştıkları yetmedi adam öldükten sonra bile rahat bırakmıyorlar.Çok yanlış bişey

Ve görüntülere gelirsek bence cnn in kaydettiği video montajdır..
Koridordan karartının geçmesi o karartının michael olması hep palavra..
Bu haberlere gerçekten çoküzülüyorum.Michael Jakson hep kalbimizde yaşayacak. Exclamation

Mesaj15.07.2009, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan1 yazmış:

Amerikan basını gerçekten Michael ile çok uğraşıyorlar. Yaşarken uğraştıkları yetmedi adam öldükten sonra bile rahat bırakmıyorlar.Çok yanlış bişey

Bu haberlere gerçekten çoküzülüyorum.Michael Jakson hep kalbimizde yaşayacak. Exclamation

Zaten bu haberlere inanan kim sadece uydurma.
Neden sadece Michael,
Neden Kemal Sunal Değil Laughing

Mesaj15.07.2009, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teknoloji kullanılarak yapılmış bir göz yanıltmacası olup olmadığını yine teknolojiyi kullanarak bulabilirler. Smile Ama bu görüntü şartlaştırılarak bakıldığında denildiği gibi benziyor. Önemli olan bu fotoğrafa Jackson hayaleti şartlanması olmadan bakılmasıdır. Bu sefer benzetenlerin bir kısmı belkide benzetemeyecekti...

Ama yinede bunun sahte olduğuna inanıyorum... Very Happy
Mesaj15.07.2009, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazının tamamını okursanız..

Alıntı:
Sloggett göre olayın en mantıklı açıklaması, o sırada gökyüzünden kaputa yansıyan bulutların meydana getirdiği yanılgı.
Mesaj15.07.2009, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
Yazının tamamını okursanız..

Alıntı:

Zaten Dikkatli Bakarsanız Bulutların Oluşturduğu Bir Yanılgı Olduğunu Anlayacaksınız....
Mesaj15.07.2009, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
bonjuan1 yazmış:

Zaten bu haberlere inanan kim sadece uydurma.
Neden sadece Michael,
Neden Kemal Sunal Değil Laughing

Kemal Sunal' da sevdiğim sanatçılardan

Ben yanlış açıklamışım afedersiniz.Sanatçı dememeliydim şarkıcı demeliydim

Ayrıca burada yabancı-Türk ayrımı yapılmamalıdır.
Kendim istediğim sanatçıyı,şarkıyı sevebilirim.Buna kimse karışamaz diye düşünüyorum!.. Wink

Mesaj15.07.2009, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Denız o senın sevmenle ılgılı laf etmedı kı
Neden Mıchael*e yapıyorlar da Sunal*a yapmıyorlar?Iste burdan anlayabılırız sacma oldugunu gıbı bır sey demek ıstedıı

Şeval deel,Şevval!
Mesaj15.07.2009, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

sewalcee yazmış:
Denız o senın sevmenle ılgılı laf etmedı kı
Neden Mıchael*e yapıyorlar da Sunal*a yapmıyorlar?Iste burdan anlayabılırız sacma oldugunu gıbı bır sey demek ıstedıı

hımm tamam ben öyle sandım kırdıysam affola Razz

Mesaj15.07.2009, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben inanmıyorum çünki arabanın kaşısına onun resmini koyarlar oda yansır Wink
Mesaj15.07.2009, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten her ünlü bi kişi öldüğünde böyle haber çıkar bende bekliyodum jackson'un hayaletini ne zaman görcez diye... Smile
Mesaj15.07.2009, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

web-expert yazmış:
Zaten her ünlü bi kişi öldüğünde böyle haber çıkar bende bekliyodum jackson'un hayaletini ne zaman görcez diye... Smile

Açıkcası ben sonuna kadar onun hayaletinin o videoda olduğuna inanıyorum..

CNN canlı yayındayken yapılan bi montaj ihtimali kesinlikle yok...

Amerika bile bu tur bi teknoloji harikası geliştiremez ki geliştirsebile bunu michael jackson içinn kullanmazlardı..Sitemdede yer verdiğim videoda kesinlikle bir hile olduğuna inanmıyorum.Fatih Kardeşimizin fotoğrafına gelecek olursak o fotoğrafta photoshop teknolojisi kullanılmış olabilir..

İyi Gunler..

Mesaj15.07.2009, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

vay be ilginçmiş Rolling Eyes

Mesaj15.07.2009, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu resmi fotoshop ta yapmak çok kolay
Önceki mesajları göster: