Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.07.2009, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Bir Forumdan Alıntı Şu Habere Bakın

Arkadaşlar bu haberi Bir Forumada Gördüm Ve Çok Şaşırdım Bedava-Sitemi Hacklemek Bukadar Kolaymı Adam Sitesinde haber yapmış Bir Forum Sitesi

Alıntı:

Bedava-sitem.com Düngece sabaha karşı Blocked!
Evet arkadaşlar,Bedava-sitem.com dün gece (girenler bilir)sabaha karşı saat 03.30 saatlerinde Bir hacker tarafından BlockLandı,ama kısa sürdü bu blocklanma,yaklaşık 2dk sonra açılan bedava-sitem.com eski haline döndü !

Dün 03:30 da siteye girdiğimde aynen şu vardı :S ?

Yapan kişi,bir web hacker dır , hiçbir siteye yada gruba bağlı olmamakla birlikte hiçbir türk sitesine dokanmamaktadır.

Nerden mi biliyorum ?

O hackerla dün gece 06'ya kadar sohbet ettik,bende bir zamanlar hackerlıkla ugrasıodum(Hala da ugrasıyorum) Sohbette arkadaşın dediğine göre, sitedeki moderatorler o arkadaşı sabebsiz yere 10 kere banlamaları ve sitesini silmesiymiş.bundan cok canı sıkılmıs ve sinirlenmiş.

Ve,şunu idda ediyor.bedava-sitem.com bu defa şanslı olabilir ama 2.defa yaptıgım zaman hiçbir şansı olmayabilir.ve duruma el koysunlar !

İyi kötü yorumlarınız buraya

Mesaj16.07.2009, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mrblar;

Bu sahte bir haber ben resimden anladım gerçek olmadığını photoshopla yapılıyor inanmayın Wink
Mesaj16.07.2009, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla hiç güleceğim yoktu...

başlıkta hacked bedava-sitem - Googlede Ara diyor...

bu arada site isminin değiştirildiği çok acık Very Happy

bu hacker değil lamer hem bunu photoshop ta değil paintte bile yaparsın Mr. Green
Mesaj16.07.2009, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet ya dikkatli Bakınca anlaşılıyor
Mesaj16.07.2009, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya o forum sitesinin ismini versene. + dün ben sabaha kadar burlardaydım hiç bişi olmadı Very Happy
Mesaj16.07.2009, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

portablemedia yazmış:
Evet ya dikkatli Bakınca anlaşılıyor

dikkatli Bakmaya Ne Gerek VarBakar Bakmaz Anlar İnsan
Mesaj16.07.2009, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

hiç gülüceim yoktu Razz
Mesaj16.07.2009, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Gerçekten bir şikayeti olan, sesini duyurmak isteyen ;Hakkını mahkemede yada Almanya yönetiminde arar.Bir şikayetiniz varsa arkadaşlar kanun var,Support var.

Sesini doğru yoldan arayan doğru yola başvurur,eğer gerçekten haklıysa...

BAŞLIĞA CEVAP YAZMAYINIZ
Önceki mesajları göster: