Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.07.2009, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu: 30 KONTÖR PAZARLIK VAR'

arkadaşlar site para etmez demeyin. biz tasarımına değil Google da çıkıyor ve ziyaretçisi gittikçe artıyor. güncelleyebilecek arkadaş varsa satacağız

30 KONTÖRE SATILIKTIR. ciddi alıcıysanız pazarlık yapabiliriz.

googleda çıkan bi site. isterseniz ''ilahi indir'' yazın 2. sayfada falan çıkar
Mesaj17.07.2009, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm ben alcam ama bu krizde 30 köntör cok fazla gel bunu 31 köntör yapalım Laughing
Mesaj17.07.2009, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

dangerfull yazmış:
tmm ben alcam ama bu krizde 30 köntör cok fazla gel bunu 31 köntör yapalım Laughing

bi rakam vercemde ayıp olur. Mr. Green
Mesaj17.07.2009, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavaya site alıyon bide satacam diyon siteyi satacan acaba firmanıda satacanmı
Mesaj17.07.2009, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

dangerfull yazmış:
bedavaya site alıyon bide satacam diyon siteyi satacan acaba firmanıda satacanmı

kardeş okman varsa yazdığım açıklamayı oku istersen.

ben tasarımı ya da içerik için değil googleda çıkıyor ve ziyaretçi çoğalıyor.
ve topladığım ziyaretçi için satıyorum.
Mesaj17.07.2009, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

bizim sitemizde cıkıyo ne olcak dogrulama yapılmamış sadece kayıt yapmış siteler bile cıkıyo
Mesaj17.07.2009, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

dangerfull yazmış:
bizim sitemizde cıkıyo ne olcak dogrulama yapılmamış sadece kayıt yapmış siteler bile cıkıyo

birader her site çıkar ama www.ilahi51.tr.gg yazınca çıkmıyor sadece. öyle çıkar tüm siteler tabikide. ama dinleyicinin en çok aradığı kelimelerde başlarda çıkıyorsa vardır o sitede bi iş. ziyaretçinin arama yapmadığı kelimelerde çıkıyorsa ne işe yarar. benim sitemde en çok arama yapılan kelimelerin bazılarında çıkıyor baş sıralarda. inanmıyorsan dene.
''ilahi indir, ilahi dinle vs '' yaz o kadar büyük ilahi sitesi içinden 2. sayfada falan çıkıyor.

Konumu kirletmeni istemiyorum daha fazla yazıp durma lütfen lüzumsuz yere
Mesaj17.07.2009, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

kimse 30 kontöre site almaz kardeşim... isteyen üstte Siteni Yarat butonuna tıklar ve tamam ok?? Wink
Mesaj17.07.2009, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

cktnet yazmış:
kimse 30 kontöre site almaz kardeşim... isteyen üstte Siteni Yarat butonuna tıklar ve tamam ok?? Wink

ya sizin okumanızmı yok!!
İSTEYEN ÜSTE siteni yarat A TIKLAYIP HEMEN ZİYARETÇİ TOPLAYAMIYOR.
onbinlerce site var ziyaretçisi günde 5 i geçmeyen. ben kaç defa yazdım kardeşim okusanıza. ben tasarıma istemiyorum ziyaretçiye istiyorum ve pazarlık yaparız diye
Mesaj17.07.2009, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilahi51 yazmış:
cktnet yazmış:

ya sizin okumanızmı yok!!
İSTEYEN ÜSTE siteni yarat A TIKLAYIP HEMEN ZİYARETÇİ TOPLAYAMIYOR.
onbinlerce site var ziyaretçisi günde 5 i geçmeyen. ben kaç defa yazdım kardeşim okusanıza. ben tasarıma istemiyorum ziyaretçiye istiyorum ve pazarlık yaparız diye

kardeşim kaz kafalı mısın isteyen günlük hitini 100 yapar ln