Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.08.2007, 00:46 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadaşlar para kazanmak isteyenler buraya

Internetten para kazanmak istiyorsaniz tam yerine geldiniz arkadaslar.
Internette bir çok para kazandiran sirket var ve bunlarin ayri ayri kazandirma yöntemleri var. Benim size tanitacagim sirket bu yöntemlerin hepsini bir araya toplayarak çok güzel ve kazandiran bir sistem ortaya çikarmis.
Bu sirket Cash fiesta. Cash fiesta beni simdiye kadar kullandigim para kazanma yöntemlerinin en iyi, en çok kazandiran ve en güvenilir olanidir.Sirketin tam 3.500.000 üyesi var. 2001 yilindan beri hizmet veriyor. Ödemelerini çek yolu ile yapiyor.Türkiye ve Dünyanin her yerine ödeme yapiyorlar. Üyelik tamamen ücretsiz. Üye olurken Kredi karti istemiyor.
Not: Gelen Çekleri Is Bankasindan Bozdurabilirsiniz.
Ben size bu sirket araciligi ile nasil para kazanacaginizi ve nasil üye olacaginizi ayrintili bir biçimde anlatacagim.
Sirket puan sistemi ile çalisiyor. Ay sonunda kazandiginiz puanlar Dolara çevriliyor. Potansiyel üyelerine her 1000 paun için 1,666 $(sizler bu sayfadan üye olursanız direk 1,666 başlıyorsunuz) veriyor. Siz ilk etapta belki biraz az kazanabilirsiniz buda size bagli birsey. Sakin pes etmeyin. (Emek ve çaba göstermeden hiçbir sey kazanilmaz.)
Cash Fiesta, Bizlere kendi bünyesinde tam 7 çesit para kazanma seçenegi sunuyor.
Bunlar
1. Fiesta Bar = Reklam Izleme Yöntemi
2. Bonus Point= Extra Puanlar
3. Fast Money = Sponsonsor Sirketlere üye olarak (Önemli)
4. Referral Program = Üyelik Sistemi
5. Affilicate Program = Webmaster lar için hazirlanmis
6. Mail Okuyarak
7. Oyun Oynayarak = Bu sistem daha çok yeni ve deneme asamasinda
1. Fiesta Bar = Fiesta bar bir Raklam baridir. Burada çikan reklamlari izleyerek para kazanirsiniz. Reklamlara tiklamaniza gerek yok.
Üyelikten sonra Fiesta Bari bilgisayara indiriyoruz. Çalistirdiktan sonra kullanici adi ve sifrenizi girerek puan kazanmaya baslayin.
Fiesta Bar ekranin üstüne yerlesir ve orada çalismaya devam eder. Çok kullanislidir Fiesta barin üzerinde nekadar puan kazandiginizi ve kaç tane alt üyeniz oldugunu görebilirsiniz.
Fiesta bar çalisirken her istediginizi yapabilirsiniz, isterseniz internette sörf yapin isterseniz Chat veya oyun oynayin Program her halukarda çalismaya devam ediyor.
Kullaniciya hiçbir sorun çikarmiyor.Fiesta bar ile saatte 600 Puan kazanabiliyorsunuz. Barin Hiçbir zaman kisitlamasi yok , isterseniz günde 24 saat çalistirin.
Programla puan kazanabilmeniz için ekranin sag alt kösesinde bulunan Dolar isaretinin Yesil olmasi gerek. Kirmiziya döndügü zaman mausla Reklamlarin üzerine gelmeniz yeterli. Fiesta barin üzerinde gezinen küçük bir adam var. Bu adam oturdugu zaman ve saga sola gezdigi zaman Dolar isareti Kirmiziya döner adamin üzerine tiklayarak Dolar isaretinin yesile dönmesini saglayabilirsiniz.
Önemli Not: Bazi Virüs programlari Fiesta bari Virüs olarak algilayabilir. Kesinlikle Bir virüs degildir. Hiç emdise etmeyin.
2. Bonus Point= Fiesta bar ile topladiginiz puanlar için Extadan Puanlar Kazanin.
Bonuslar
2000 Puan için 1000 Puan
5000 " 2000 "
10000 " 4000 "
20000 " 6000 "
30000 " 7000 Puan Veriyor.
3. Fast Money = Sponsor sirketlere üye olarak Puan kazanabilirsiniz. Burdada iki seçeneginiz var.
a. Günün sponsor sirketlerine üye olarak puan kazaniyorsunuz. Sponsorlardan gelen her 1000 puan için sizin hesabiniza 2$ ekleniyor.
b. Diger Sponsor sirketlerine üye olarak puan kazaniyorsunuz. Sponsorlardan gelen her 1000 puan için sizin hesabiniza 1$ ekleniyor.
Bu ençok kazandiran yöntemlerden birisi en az 6 tane sponsora üye olmanizi tavsiye ederim.
Ne kadar çok üye olursaniz saat basi alacaginiz para degeri yükseliyor.
Altinda World yazan Sponsorlara üye olabilirsiniz.
Önemli Not: Sponsorlara üye olurken, Cash fiestada kullandiginiz Mail adresini kullanin yoksa puanlar hesabiniza gelmez.
4. Referral Program = Bir çesit üyelik sistemi, Siz baskalarini kendi referansinizla üye yaptiriyorsunuz. ve bu sistemle kazandiginiz paralari katliyorsunuz. Kendi üyelerinizin kazandigi puanlarin % 15 i kadar da sizin hesabiniza ekleniyor.
Tam 8 basamak üyelik basamak var.
Not: Sizin kullanici isminiz sizin referraliniz oluyor.
1.basamak üyelerden kazandiginin %15 i Kadar
2.basamak üyelerden kazandiginin %7 i Kadar
3.basamak üyelerden kazandiginin %5 i Kadar
4.basamak üyelerden kazandiginin %5 i Kadar
5.basamak üyelerden kazandiginin %5 i Kadar
6.basamak üyelerden kazandiginin %3 i Kadar
7.basamak üyelerden kazandiginin %1 i Kadar
8.basamak üyelerden kazandiginin %1 i Kadar Senin hesabina aktariliyor. Diger üyelerin puanlarinda eksilme olmuyor senin hesabina Extradan ekleniyor.
1. basamak üyeler senin referansinla üye yaptirdigin kisiler oluyor.
2. basamak üyeler ise senin üye yaptirdigin kisilerin üye yaptirdigi kisiler oluyor.
Diger basamaklar da böyle devam edip gidiyor.
Bu sistemde çok kazandiran yöntemlerden biri sizde elinizden geldigi kadar baskalarini kendi referansinizla üye yapin.
5. Affilicate Program = Bu webmaster lar için hazirlanmis bir sistem. Web siteniz varsa buradan reklam alarak para kazanabiliyorsunuz.
6. Mail Okuyarak = Size CashFiesta araciligi ile Mailler yollaniyor. Mail basina 0,3 $ veriyorlar.
7. Oyun Oynayarak = Bu sistem daha çok yeni , suan deneme asamasinda ileride çok puanlar kazanabileceginiz çokgüzel oyunlar var.
Arkadaslar hiç vakit kaybetmeden hemen üye olun ve sizde kazanmaya baslayin
Konu ile ilgili püf noktalari ve önemli detaylari ögrenmek için bana mail atabilirsiniz. En kisa zamanda cevaplayacagim.
Hepinize Bol kazançlar arkadaslar.
cashfiestaya üye olmak için
http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=genpasa

Kes yapistir yaparak bu adresten benim referansimla sizde para kazanmaya baslayabilirsiniz.
ÜYELIK YARDIMI
Üye olurken karsiniza çikabilecek olasi sorunlari çozebilmek amaçli hazirladim.
Üyelik Formu Açiklamali
Login: (Buraya Kullanici isminizi yazin, Enaz 3 karakter)
Password: (almak istediginiz sifreyi yazin)
Verify passwordYukariya yazdiginiz sifreyi tekrar yazin)

First, tell us where we can send your checks (Bu alandaki bilgileri dogru yazin. Gönderilecek çek bu bilgiler ile gelecek)
First name: (Adiniz)
Last name: (Soyadiniz)
Street address: (Adresiniz)
City: (Sehir)
Zip/Postal code: (Posta Kodunuz)
State: (Bu alan oldugu gibi kalsin)
Province: (Bu alan Bos kalsin)
Country: (Ülke)
E-mail address: (E-Mail Adresiniz)
Verify e-mail address: (Yukariya yazdiginiz E-Mail adresini tekrar yazin)
Old e-mail address: (Bualan Bos kalsin)
Now, please tell us more about yourself (kisisel Bilgilerin)
Year of birth: (Dogum Yiliniz)
Education: (ögrenim Durumunuz)
Annual household income: (Yillik Geliriniz)
Industry: (Çalistiginiz Dal)
Title: (Isyerindeki Ünvaniniz)
Additional Information (fazladan Bilgi)
Please tell us about your interests. (Ilgi alanlarinizi Isaretleyin nekadar çok isaretlerseniz okadar iyi olur)
Please tell us what you search for or buy online and our partners will send you third party offers targeted to your interests*. (Internet üzerindeki ilgi alanlariniz Bunuda Çok Isaretleyin)
Earn cash by subscribing to receive special offers and announcements from our partners. Please read our Privacy Policy and be assured that your e-mail address will not be shared without your permission. (Bu Bölüm isaretli olsun)
Payment Information (Ödeme ile ilgigi Ayarlar)
Preferred check size: (Çekinizi kaç dolar oldugu zaman isteyeceginiz 50$ isareli olmasi yeter)
Referral Information
Referred by: (Bu alan önemli burada " genpasa" yazmali yaziyor ise ellemeyin öyle kalsin)
Sharing your opinion pays off! (Bu alan Isaretli olsun)
I have read and understand the Member Agreement. (Bu alan isaretli olsun )
Önemli Not: Alanlari doldururken Türkçe harfler kullanmayin. G-Ü-S-Ö-Ç Harfleri.
Bu alanlari doldurduktan sonra SUBMIT REGISTRATION Butonuna tiklayin Üyeliginizi tamamlayin.
Size gelecek olan mail adresini açin ve üyeliginizi aktif etmek için Maildeki linke tiklayin.
Üyeliginizi tamamladiktan sonra Açilan sayfada download a tiklayarak programi bilgisayara indirerek çalistirin. Formda belirlemiç oldugunuz kullanici adi ve sifreyi girerek Para kazanmaya baslayin.
Hadi bol kazançlar Arkadaslar
Ha adres bilgilerinizi yazarken Türkçe karakter kullanmayin nede olsa yabanci sirket bilgilerinizi dogru yazin ki kazanciniz elinize ulasabilsin…
biz çek isteme isini nasil yapiyoruz 50 dolar oldugunda aliniyo sanirim bide alma zamani warmi tabiki var açikliyayim…
Buraya kadar okudunuz için tesekkürler Ilginiz beni sevindirdi. Çekiniz en az 50$ oldugunda istiyebiliyorsunuz zaten basvuru formunda bu konu ile ilgili bir seçim yapiyorsunuz.Bende 50$ i isaretledim. Çeki istemek için my statistics bülimünde request butonu var ona basiyorsunuz ancak bu butona her ayin 1 i ile 15 i arasinda basarak çekinizi isteyebiliyorsunuz. Basvuru formunda adresinizi yazdiginiz için çeki bu sekilde adresinize gönderecek.
Üye olamak için bu linke tıklayın
Mesaj30.08.2007, 00:47 (UTC)    
Mesaj konusu: bilgi almak isteyenlere msn adresim

yardım ederim herkonuda
msn adresim mcgenpasa( at )hotmail.com arkadaşlar gerçekten bu site parayı veriyor
benim arkadaşım 2 aydan beri bu işle uğraşıyor ve 1. ayda 70 dolar kazandı çek geldi reklam yapmak gibi olmasın ama finans bank tan çeki bozdurdu 70 dolar için 60 ytl aldı banka bunun belli bir kısmını kesiyor ama elinize gğzel bir para geçiyor şimdi 2. ayında aslında çoktan 50 doları geçti onunki ama o toptan baya bir para gelsin diye uğraşıyor ayın 1 ile 15 arasında istek yapılıyor unutmayın!

linkimden üye olursanız siz 1.66 dolardan başlarsınız benim altüyem çoook sizde alt üye yapacaksınız tabi ne kadar çook alt üye yaparsanız o kadar çoook kazanırsınız unutmayın linkimde

Mesaj30.08.2007, 00:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.genpasa.tr.gg bu site bana ait girip bakın o siteden para kazanmıyorum çünkü cashfiesta dan gelen para bana yetiyor sizde üye olun sizde para kazanmaya başlayın msn adresimi eklemeyi unutmyın size bu işle ilgili çek resimleri ve dekontları gösterebilirim eklemeyi unutmayın mcgenpasa( at )hotmail.com

Mesaj01.09.2007, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gelelim çeki isteme bölümüne.Siteye giris yatiginizda account sayfaniz açilir.Kazandiginiz krediler 50000 olunca(siz 30000 yapin yeter,çünkü bana 5000 de avans verdi simdiden)çekimi istiyorum bölümü var.(request)Paraniz 50$i geçtimi basabiliyosunuz.Çekiniz 2 hafta içinde adresinize teslim...

eğer amerikada yaşamız olsaydınız bu çek elinize 1 hafta içinde geçerdi bu siteye komisyon siteside diyebiliriz çünkü şirkete 1 reklam için 100000 dolar veriliyor sa şirket bunun 4 te 1 ini yani 25000 dolarını üyelerine dağıtıyor tabi bu paralar daha çook yüksektir boş diye düşünmeyin vermeseler ben yapmazdım ben gördüm çeki ona dayanarak ona güvenerek yapıyorum hiç değilse internet paramı bedava ya getirmiş olurum denemekten zarar çıkmaz çünkü kesinlikle veriyorlar sizde deneyin derim referans kodum

Mesaj01.09.2007, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bana msnimden sorulan sorularla ben sizlere burada açıklamalar yapacağım sorulan bir diğer soru (illaki senin referans kodundan üye olmak zorundamıyız) diye bir soru gelmişti bunu da açıklıyayım illaki benimkinden olun demiyorum amaç burada ben sizi kendimden üye yaptırırsam ben elbetteki biraz daha fazla para kazanıyorum ve bu kazandığım paralar hiç bir şekilde sizden kesilmiyor hatta tam tersine benden üye olduğunuz zaman sizler 1.66 dolardan başlıyorsunuz ve sizinde amacınız başkalarını kendi referans kodunuzdan üye yapmak onlarda başkalarını üye yapacak bu böyle giderek herkesin para kazanması sağlanacak ben illaki benden olacaksınız demiyorum ama benden olursanız 1.66 dan başlarsınız

Önceki mesajları göster: