Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.07.2009, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Küçük Bir Tebessüm...

Küçük Bir Tebessüm
Küçük kız, hüzünlü bir yabancıya gülümsedi.
Bu gülümseme adamın kendisini daha iyi hissetmesine sebep oldu. Bu hava içinde yakın geçmişte kendisine yardım eden bir dosta teşekkür etmediğini hatırladı.
Hemen bir not yazdı, yolladı. Arkadaşı bu teşekkürden o kadar keyiflendi ki, her öğlen yemek yediği lokantada garson kıza yüklü bir bahşiş bıraktı.
Garson kız ilk defa böyle bir bahşiş alıyordu. Aksam eve giderken, kazandığı paranın bir parçasını her zaman köşe basında oturan fakir adamın şapkasına bıraktı.
Fakir adam öyle ama öyle minnettar oldu ki. İki gündür boğazından aşağı lokma geçmemişti. Karnını ilk defa doyurduktan sonra, bir apartman bodrumundaki tek odasının yolunu ıslık çalarak tuttu. Öyle neşeliydi ki, bir saçak altında titresen köpek yavrusunu görünce, kucağına alıverdi.
Küçük köpek gecenin soğuğundan kurtulduğu için mutluydu. Sıcak odada sabaha kadar koşuşturdu. Gece yarısından sonra apartmanı dumanlar sardı. Bir yangın başlıyordu. Dumanı koklayan köpek öyle bir havlamaya başladı ki, önce fakir adam uyandı, sonra bütün apartman halkı.
Anneler, babalar dumandan boğulmak üzere olan yavrularını kucaklayıp, ölümden kurtardılar. Bütün bunların hepsi, beş kuruşluk bile maliyeti olmayan bir tebessümün sonucuydu.

>Eğer Forumda Bulunuyorsa Kilitlenmesi En Güzeli Razz
>Yorumlarınızı Eksik Etmezseniz Sevinirim

Mesaj20.07.2009, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok güzell Rolling Eyes
Mesaj20.07.2009, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel paylaşım tebrikler

@japon-cocuk.tr.gg
Mesaj20.07.2009, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

-resimburada- yazmış:
çok güzell Rolling Eyes
Wink
Mesaj konusu:

güzel ve duygu tüklü bir paylaşım saol ersel Wink
By sanal-reklam diyor ki : Yeni açılan web sitemizde yepyeni hizmetlerimiz yayına giriyor.Yeni web sitemizi ziyaret edin hite doyun.Resmen hit yağdırın.Ayrıntılar www.aktifbilisimdeneme.tr.gg web adresimizde
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
güzel paylaşım tebrikler

@japon-cocuk.tr.gg

Teşekkürler Mehmet Abi Wink
Mesaj20.07.2009, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cok güzel ve anlamlı bir hikaye diyim. Teşekkür ederim.

japon-cocuk.tr.gg
Mesaj20.07.2009, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir yazı..
Mesaj20.07.2009, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok güzel olmuş teşekkürler

bu başlıktakiyle aynı sadece bazı kelimeler değişmiş

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=52797&highlight=k%FC%E7%FCk+bir+tebess%FCm

Wink Wink Wink

Mesaj20.07.2009, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
Cok güzel ve anlamlı bir hikaye diyim. Teşekkür ederim.

japon-cocuk.tr.gg

Teşekkürler Wink
Mesaj20.07.2009, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

web-expert yazmış:
Güzel bir yazı..

Teşekkürler Wink
Mesaj20.07.2009, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan1 yazmış:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=52797&highlight=k%FC%E7%FCk+bir+tebess%FCm

Wink Wink Wink

Bonjuan Evet Farkettim Ama O Yazıya Eğer Mesaj Yazarsam Eski Tarihli Konulara Cevap Vermeyin Denilecek vs. Rolling Eyes
Mesaj20.07.2009, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
bonjuan1 yazmış:

Wink Wink Wink

Bonjuan Evet Farkettim Ama O Yazıya Eğer Mesaj Yazarsam Eski Tarihli Konulara Cevap Vermeyin Denilecek vs. Rolling Eyes

+ Şu fikri artık değiştirelim yarım mesajı içeren eski konulara cevap verilmemeli..
Mesaj20.07.2009, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
bonjuan1 yazmış:

Wink Wink Wink

dediğin doğru.açıkçası ben de bu başlığın kilitlenmesinden yana değilim.fakat son karar moderatörler arkadaşların inşallah kilitlemezler. Wink

tekrar teşekkürler Wink

Mesaj20.07.2009, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

web-expert yazmış:
japon-cocuk yazmış:
bonjuan1 yazmış:

Wink Wink Wink

+ Şu fikri artık değiştirelim yarım mesajı içeren eski konulara cevap verilmemeli..

Flood yapmış olucam. Ama düzeltmeliyim yarım değil yardım Smile
Önceki mesajları göster: