Forum'da ara:
Ara

Hangi Haber Sitesi İsmi Daha İyi ?
www.habercentre.com
  0%
[ 0 ]
www.netgundem.net
  100%
[ 2 ]
Toplam Oylar : 2

Yazar Mesaj
Mesaj21.07.2009, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Kişisel Yardım PLS

Arkadaşlar ben haber sitesi açmayı düşünüyorum .com veya .net li 2 seçenek var şuan www.habercentre.com ne www.netgundem.net sizce hangi site adresi iyi bu ankette lütfen yanıtlayın ayrıca bunların dışında fikriniz varsa yorum olarak yazın lütfen
Mesaj21.07.2009, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum ilk önce please yerine lütfen yazman TÜRKÇE'MİZİ KORUMAK adına daha iyi olur!

ayrıca habercentre iyi olmaz isim ya tamamen Türkçe yada tamamen yabancı olmalı bizce netgündem daha güzel.
Mesaj21.07.2009, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
dostum ilk önce please yerine lütfen yazman TÜRKÇE'MİZİ KORUMAK adına daha iyi olur!

ayrıca habercentre iyi olmaz isim ya tamamen Türkçe yada tamamen yabancı olmalı bizce netgündem daha güzel.

Türkçemizi koruyalım derken mesela k yerine q kullananlara vb.. şeylere karşı çıkıyorlar şahsen ben ingilizce kullanımına karşı değilim ama yha gibi kelimelere karşıyım..

Ayrıca arkadaşım habercentre daha iyi bence.
Mesaj21.07.2009, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türkçemizi kaybetmeyelim! konuaya gelince netgundem güzel Wink
Mesaj21.07.2009, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanlış anlamayın kesinlikle ingilizceye karşı değiliz aksine yabancı dil bilmenin çok iyi olduğunu savunuruz fakat pls gibi kelimelerde Türkçemizi kirletiyor siz birileri konuşurken düşününsene birinden yardım isteyeceksiniz

abi pls yardım eder misin?

iyi olmaz bizce ama sizin düşüncenizede saygılıyız. Wink
Mesaj21.07.2009, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuya türkçe & ingiLizce kavgasına dönüştürmeyin.Kim ne isterse o şekilde konuşur, tabii ki TÜRKİYE,TÜRKÇE si ile konusmak lazım. Wink

Haber içinse '' Netgündem.net' iyidir Wink

Oyunmersin.tr.gg | Wiskyy

Selametle
Mesaj21.07.2009, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

xD daha türkçeyi bilmeyen site mi açıcak Smile
Mesaj21.07.2009, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya kısa diye öyle yaptım birtane dahamı açayım yani şimdi Very HappyVery HappyVery Happy lütfen ankette paylaşın bunları konuyu değiştirmeyelim Bizde din dil ayrımı yok şaka yptım şaka
Mesaj21.07.2009, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Habermekezi haber10 haber 07 den tutun taa haberbulteni habersitesi ne kadar 100 lerce isim denedim ama hepsi kapılmış bu ikisi kapılmamış henüz kapılmadan alalım lütfen çabuk bitirelim şuanketide alacağım siteyi kararlaştırayım.
Mesaj21.07.2009, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

xD sen konuyu açmısın ya alındıysa yada alınıyorsa .