Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.07.2009, 06:09 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava siteme net uzantılı domain yardım lutfen

ben alanadi.com.tr den .net uzantılı bir domain satın aldım bu domaini siteme yonlendirmek istedigimde nameserver ve ip adresi soruyor. bu konuda bilgim yok lutfen detaylı olarak yardımcı olabilirmisiniz.

şimdiden teşekkurler..
Mesaj23.07.2009, 07:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bedava siteme net uzantılı domain yardım lutfen

hitlebi yazmış:
ben alanadi.com.tr den .net uzantılı bir domain satın aldım bu domaini siteme yonlendirmek istedigimde nameserver ve ip adresi soruyor. bu konuda bilgim yok lutfen detaylı olarak yardımcı olabilirmisiniz.

şimdiden teşekkurler..

Server İsmini Ve İp Adresinizi İstiyor.Bunları Yaptıktan Sonra Düzelir.
Server İsmini Örnek:hitlebi Ip İse Örnek:Kendi Bilgisayarının Ip Adresini Yazarsın Düzelir..Umarım Yardımcı Olmuşumdur.

İyi Günler...
Mesaj28.07.2009, 07:39 (UTC)    
Mesaj konusu: <konusu>

Saçmala Kendi Bİlgisayarının Ip nie istesin sitenin ıp istio ama tr.gg sisteirn hepsiniş ıp aynı onun içn bedava-sitem.com ıp vecek bunu da googlden site ıp bulmak yazarsa çıkacaktır
Mesaj28.07.2009, 07:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: <konusu>

the-nuke yazmış:
Saçmala Kendi Bİlgisayarının Ip nie istesin sitenin ıp istio ama tr.gg sisteirn hepsiniş ıp aynı onun içn bedava-sitem.com ıp vecek bunu da googlden site ıp bulmak yazarsa çıkacaktır

Bencede Laughing
Mesaj31.07.2009, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

şimdi ne yapmam gerekiyor bir turlu yonlendiremedim dns veya ns gerekiyor bunları nasıl yapacagım lutfen yardımcı olurmusnuz.
Mesaj31.07.2009, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Turkpage bişşiler yamış ama son 2 mesaj konuyla alakasız...

Aldıgın host veya domin şirketiyle görüş onlar yaparlar zaten.Veya Domain panelini ise.Ordan yap.ama en iyi yönetem aldıgın kişiyle iletişime geçmen.
Mesaj31.07.2009, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

domain paneli var ben suan hosting ime yonlendirebiliyorum sitemi ancak bedava steme yonlendiremiyorum cunku hitlebi.tr.gg nin ns ve dns lerini bulamıorum bunu nasıl bulacagım
Mesaj06.08.2009, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu: <konusuz>

Kardeşim Öle Bİşi Alacaksan Bnle İrtibata Geç Sana Gerekeni Yapim bn