Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.07.2009, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Q7 İçin Hepimiz Desteğe Lütfen!

http://www.sayinbaskanduysesimizi.com/ Hadi beyler imza veriyoruz KARAKARTALLAR

Mesaj23.07.2009, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

verdim kanka gsliyim ben ama artik turkiye liginde ünlü oyuncular görmek istiyorum

Mesaj23.07.2009, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

aman herkes atsın belki bjk getirir QUARESMA'yı adamlar bocun kapısından dönmüş bir trilyon imza da atılsa getiremez BJK kaliteli oyuncuların gelmesi gerçekten güzel ama getirebilecek takımlar üzerinden mümkün bunlar bjk alamaz unutun
By sanal-reklam diyor ki : Yeni açılan web sitemizde yepyeni hizmetlerimiz yayına giriyor.Yeni web sitemizi ziyaret edin hite doyun.Resmen hit yağdırın.Ayrıntılar www.aktifbilisimdeneme.tr.gg web adresimizde
Mesaj23.07.2009, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

orhan-dersimli yazmış:
verdim kanka gsliyim ben ama artik turkiye liginde ünlü oyuncular görmek istiyorum

Aynen Mr. Green
Mesaj23.07.2009, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çaykur Rize sporluyum ama iş olsun işte yazııık Rize spora o kadar transfer parası verdi(bi işe yaramadı ama) bide 2001de 5-1lik galibiyetimiz var acıdım işte Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj23.07.2009, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu iş imzayla olsaydı tüm ünlü futbolcular Fenerbahcede Galatasarayda beşiktaşta Sivassporda Sarıyerde olurdu.

Sarıyer ne alaka demeyin Sarıyer Oturduğum semt bilenler bilir SARIYER bir ara turkcell super ligin korkulu rüyasıydı ama şimdi malesef 2.lig B de Neutral
Mesaj23.07.2009, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türkiye Ligi'nde bu yıl çok iyi oyuncular var.Özellikle üç büyüklerin transferleriyle bu sezon lig adet yıldızlar geçidine dönecek.Eğer bu oyuncuları iyi kullanabilirsek Bu sezon Türkiye Ligi dünyanın en çok konuşulan liglerinden biri olur.
Mesaj24.07.2009, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Walla bende Verdim Very Happy Bjk'yi de severim Quaresma'yıda

UpLoad Seçeneği 2 İçin Tıklayınız.
Önceki mesajları göster: