Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2009, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Bir Sayfayı "Welcome Page" Yapınca Siteme Direk Gi

Sitemde Bir Sayfayı "Welcome Page" Yapınca Siteme Direk Girilmiyor! Mesela Sitem www.supersinif52.tr.gg Ancak Bu Şekilde Giriş Yapılınca Hata 404 Sayfası Geliyor Bu Konuda Ne Yapmalıyım Question Bütün Emeklerim Boşa Mı Gidecek Question Crying or Very sad
Mesaj25.07.2009, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuyu biraz daha açar mısınız?! Ana sayfa hakkında mı?!

Mesaj25.07.2009, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet biraz daha açarsan yardımcı olabiliriz
Mesaj26.07.2009, 02:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum bu büyük ihtimalle bedava-sitem ile ilgili bir sayfa oluşturma sorunu yakında düzelecektir...
Mesaj01.08.2009, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu: konu açılımı

yaw dostlar bn sayfalarımı değiştire tıkladım yeni sayfa açtım sonrada da seçeneklere bastım ve onu welcome page olara işaretledim sonra o sayfa ilk açılışta çıkan sayfa oldu sildim ama ondan sonra da siteye direk girince 404 hata sayfası gelio olayı biraz düzelttim ama bn direk ana sayfanın gelmesini istiyorum nasıl yapacam Question
Mesaj10.08.2009, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

mrb üstadlar bende de buna benzer sorun var bende yanlışlıkla welcome pace yaptım ve şimdi de düzeltemiyorum açılışta ana sayfa deyil de o welcome pace yaptığım sayfa açılıyor..acaba ilerleyen zamanlarda bu sorun düzelirmi.............saygılar.............
Mesaj18.08.2009, 06:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bu bedava sitemle ilgili olan bir sorun degildir asıl ana sayfanıza gidin seçeneklere gidin daha sonra welcome pageye tıklayın asıl ana sayfanız ana sayfa olacaktır Wink
Mesaj08.11.2009, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

grupbagdas yazmış:
mrb üstadlar bende de buna benzer sorun var bende yanlışlıkla welcome pace yaptım ve şimdi de düzeltemiyorum açılışta ana sayfa deyil de o welcome pace yaptığım sayfa açılıyor..acaba ilerleyen zamanlarda bu sorun düzelirmi.............saygılar.............

bu sorun zamanla düzelmez Smile bizzat denedim önce yanlıslıkla welcome pace yapılan sayfa yı tekrar normal sayfa yapmak icin :

anasayfanızdaki kodları yeni bir anasayfam olarak olusturun ve bu sayfayı welcome page olarak secin.otomatikmen yanlıslıkla yaptıgınız welcome page sayfası normal olacaktır ...
Önceki mesajları göster: