Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2009, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Çok Önemli Bişe Hacklenemez Diyordunuz

Arkadaşlar Ben Bir gün biriyle atışmıştım ve Oda Dier gün bana Sitemi Hacklediğini Ama Benim emeğim olduğu için Çalmadığını Söyledi Bende Şaşırdım tabii Sad Shocked

O Kişiyle Aramızda olan konuşma:

O Kişi : SİTE HACKLENDİ BİZİM SİTE FK
BEN : Hadi be bidaha mı?
O Kişi : EVET BU SEFER İÇİMİZDEN BİRİ HACKLEDİ AMA İNGİLTERELİ Bİ HACKER LA GÖRÜŞTÜM DÜNYANIN EN İYİ İNGİLİZ HACKERI O HALLEDECEK ARKADASIN GRUBUNDA ..
BEN : Very Happy
O Kişi : GERCEKTEN AMA
BEN : Adı ne?
O Kişi : BENİM Bİ SÜRÜ HACKER TANIDIGIM VAR UNUTTUM AQ
BEN : Very Happy
O Kişi : BENDE HACLEMEYİ BİLİYOMDA DÜZELTEMİYOM AMA HACKLENEN SİTELERİ YOKSA ŞİMDİYE DÜZELMİŞTİ ADAM İSTESE DÜNYADAKİ TÜM PCLERİ ALIR ARKADASIN PCSİNİ ALMIS İNGİLTEREDEN
BEN : ee
O Kişi : GERİ VERMİŞ NEDE OLSA AYNI GRUPTALAR ASLINDA SENİN SİTENİN ŞİFRESİ BENDE VAR HACKLEYECEKTİMDE EMEĞİNE YAZIK OLMASIN DEDİM
BEN : Ney şifrem ?
O Kişi : PANEL ŞİFREN BENDE VAR KIRDIM ŞİFRENİ BANA YAMUK YAPMISTIN YA
BEN : Gerçekten mi?
O Kişi : ONUN İÇİN
BEN : Evet
O Kişi : TABİİ OLUM
BEN : Ney Şifrem ?
O Kişi : SANA SİTENİ HACKLEYECEM DEMİŞTİM PANEL ŞİFREN LAN İSTESEM 5 DAKKADA İNDEX BASAR HACKLERİM SİTENİ
BEN : Tamam panel şifrem ne?
O Kişi : EMEĞİN BOSA GİTMESİN DİE BİDE HEMSEHRİYİZ DİE
BEN : Eyw. (( Razz ))
O Kişi : LAN BEN SALAKMIYIM SÖLİM ARTIK DEĞİŞTİRSEN BİLE KIRARIM YANİ... SANA ÖYLE SÖLİM İSTEDİĞİN KADAR DEĞİŞTİR EMEK VERDİĞİN İÇİN KIRMADIM MSN İNİDE HACKLEYECEKTİM FAKE MAİLDE KODU HAZIRLAMISTIM GENE VAZGECTİM... TAMAM MI HEMSEHRİYİZ DİYE HACKLEMEDİM... YOKSA COK KOLAY KIRILDI ŞİFREN AMA BUNDAN SONRA İSTEDİĞİN KADAR DEĞİŞTİR YİNEDE BULURUM AMA HACKLEMEM MERAK ETME
BEN : Saol
O Kişi : Bİ DHA YANLIS YAPMA BANA OK? DAHA TANIMADIGIN İÇİN HACKLEMEDİM BENİ.. ZAMANLA TANIRSIN...
BEN : Tamam kardeş
O Kişi : HADİ SİTENİ GELİŞTİR Very Happy
BEN : Smile

Ben Biliyorum Sitemi Çalamaz Ama Yinede Korktum Ne Yapcam Şimdi Ya gerçekten ÇaLdıysa :S
Mesaj25.07.2009, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bırakın şu dallamayı salak tanıdığı hacker varmış bilmem en iyi hackermiş salla sın o xD
Mesaj25.07.2009, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yha Hacklenirse Sitem Confused Shocked
Mesaj25.07.2009, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım dünyada .html sayfalarının ftp'sine girilmediği veya böle tip sitelerinde şifreleri çalınmakdıktan sonra hacklenmez.Sql açığıdir, Xss açığdır bilmem o açıktır onla html hacklenmez.O salak birşey bilmiyor...
Mesaj25.07.2009, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Embarassed Tamam Yha Kızma Teşekkür ederim Mr. Green
Mesaj25.07.2009, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

animatakan yazmış:
Mr. Green
Korkma tr.gg sağlam yapılı hiç bişey yapamaz tabii şifren 123456789,123456 123654... gibi kolay rakamlardan ya da siteminşifresi gibi komik bir şifre deilse kolay kolay kıramazlar Wink
Mesaj25.07.2009, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaidem yazmış:
animatakan yazmış:
Mr. Green
Korkma tr.gg sağlam yapılı hiç bişey yapamaz tabii şifren 123456789,123456 123654... gibi kolay rakamlardan ya da siteminşifresi gibi komik bir şifre deilse kolay kolay kıramazlar Wink

Öleydide Değiştirdim Very Happy
Mesaj25.07.2009, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

animatakan yazmış:
kaidem yazmış:
animatakan yazmış:
Mr. Green

hehhehhe Very Happy

bunu her hack başlığına yazıyorum. Sitenin şifresi kırılmayabilir ama şifre çalmada birçok yöntem var: sitelerime bakınız:
yunus93.tr.gg
garfield-karikatur.tr.gg
Mesaj25.07.2009, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

habersizhaber yazmış:
animatakan yazmış:
kaidem yazmış:
animatakan yazmış:
Mr. Green

hehhehhe Very Happy

bunu her hack başlığına yazıyorum. Sitenin şifresi kırılmayabilir ama şifre çalmada birçok yöntem var: sitelerime bakınız:
yunus93.tr.gg
garfield-karikatur.tr.gg

Anlatta bizde bilelim Mr. Green Hem Yasak değil mi Question Smile
Mesaj25.07.2009, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

animatakan yazmış:
habersizhaber yazmış:
animatakan yazmış:
kaidem yazmış:
animatakan yazmış:
Mr. Green

hehhehhe Very Happy

yunus93.tr.gg
garfield-karikatur.tr.gg
Az once saydıgım sifreleri kullan kesin bi tane tutar Smile

Mesaj25.07.2009, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaidem yazmış:
animatakan yazmış:
habersizhaber yazmış:
animatakan yazmış:
kaidem yazmış:
animatakan yazmış:
Mr. Green

hehhehhe Very Happy

yunus93.tr.gg
garfield-karikatur.tr.gg
Az once saydıgım sifreleri kullan kesin bi tane tutar Smile

Bu Alıntıda Çok Olmaya Başladı Mr. Green Evet Tutar Mr. Green
Mesaj25.07.2009, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben hacklemedim arkadasim. iki sitemi hacklediler. ama kimse inanmiyor Very Happy
Mesaj25.07.2009, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

hacklenmek 2 yolla olur.Html sayfalarında 1 ftp 2 şifre çalınması 1. cisi bedava-sitem için olanaksınız, 2. yolla yapmışlardır ancak...
Mesaj26.07.2009, 02:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle hacker büyük harf kullanmaz ve bu kadar heyecanlı olmaz..
o tanıdığım bu tanıdığım var da demez, istediği zaman kafasına koyduysa başına yıkar siteni Razz
bedava-sitem hizmetinden açtığınız sitenin şifresine ulaşması için önce sistemin şifrelerini kırmak gerekiyor ki bu da hiç öyle küçümsenecek bir şey değil..
ee adam uluslararası bir sistemin şifrelerini kırabiliyorsa zaten elinizden hiç bişe gelmez Razz
b-s şifreniz ya yukarıdaki yolla ya da şu iki yolla ele geçirilir:

1-Trojan : İndirdiğiniz dosyaların içine gizlenebilen bir bilgisayar zararlısıdır. Bulunması zordur ve klavye hareketlerini izleyerek üreticisine ulaştırır. Bu şeklide kendi klavyenizle şifrenizi adama vermiş olursunuz.

2-Sosyal Mühendislik: Gelmiş geçmiş en büyük hacker kabul edilen Kevin David Mitnick (condor) Amerikan federal telefon hattına sızarken kullandığı yöntemdir. Yani herhangi bir sohbet yazılımı ya da aracıyla sizinle konuşarak şifrenizi alırlar Razz yani ya siz güvenip verirsiniz ya da sizden öyle kelimeler alınır ki şifrenizin içinde geçer.. Ee artık ulaşmak birkaç adım ötededir Cool Razz

kendinize, şifrenize, bilgisayarınıza iyi bakın Razz
Mesaj26.07.2009, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim bedava sitem de açık yoktur açık olmayınca hiç bir site hacklenemez bunu unutma iki şifre ulmak dedigin öle kolay bişey değil mesela +65+974fsf+ şifre uzmanlar tarafından bile 2 ayda anca bulunuyor bu dallama nasıl bulcak diger bi konu bedava sitem index basılmaz çünkü sayfaarlı vardır ya anasayfa index ler ya da intro yapar en son sölicegimde yaparsa bile suppot mail at kaydolduun adresten sitemi çaldılarde tekarar düzeltip versinler

http://smgo.tr.gg http://smgo.de.tl http://smgo.page.tl
Önceki mesajları göster: