Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2009, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu: ttnet uçan internet 8bit :D

arkadaşlar 1 hafta önce faturanın 60 tl gelmesiyle internet üzerinden 49 tl lik net limitsiz pakete geçtik 8 mbps hıza kadar... ve o günden sonra full net gidip geliyor sordum başkalarına pc kaldırmıyor filan diyor suan zar zor girdim hemen gidecek Razz yaptıran arkadaşlar sorun yaşıyormu
Mesaj26.07.2009, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

hayır şahsen benim amcam ında var hiç bi sorun yaşamadı
o sorun bağlantıdadır.....
bağlantıları ve yazılımı düzgün yaparsan olur...
Mesaj26.07.2009, 17:30 (UTC)    

bu arada forum imzan çok güzel Smile Smile Smile
Mesaj26.07.2009, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Bence burada yazacağınıza türk telekoma başvurun.Teknik desteki arayın.Görevliler sağlıklı bir şekilde halledecektir

İyi Akşamlar Dilerim!.

Mesaj26.07.2009, 17:41 (UTC)    

ben imde internetim sürekli bağlantı kopup dururdu msn açılırken bağlantı kopardı Very Happy
o ttnet in personellerini 69 kere aradım çözüm bulamadılar Mr. Green
sorunu kendimde aradım yüklü olan modem vs.. yazılımına baktım nırmaldi
Mad ama bağlantıda yufak bi sızık vardı...
kablo..fiş gibibunlara dikkat edersek telefon faturasındanda kabartmamış oluruz Wink
Mesaj konusu:

bonjuan1 yazmış:
Merhaba,

Bence burada yazacağınıza türk telekoma başvurun.Teknik desteki arayın.Görevliler sağlıklı bir şekilde halledecektir

İyi Akşamlar Dilerim!.

1 haftadır abonman oldum ttnet müşteri servisine Smile hepsi aynı şeyi yaptırıor biri ilgilendi şuan 20 dk dır internetim var hayırlısı Smile 1 haftadır 50 kere aramışımdır bende size soruyorum böle birşey başınıza geldiyse bilgilenelim diye...
Mesaj konusu: Re: ss

teknoabi yazmış:
bu arada forum imzan çok güzel Smile Smile Smile

cok teşekkürler Smile amatörce birşeyler yaptım istersen sanada yapabilirim Smile
Mesaj26.07.2009, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
bonjuan1 yazmış:
Merhaba,

İyi Akşamlar Dilerim!.

1 haftadır abonman oldum ttnet müşteri servisine Smile hepsi aynı şeyi yaptırıor biri ilgilendi şuan 20 dk dır internetim var hayırlısı Smile 1 haftadır 50 kere aramışımdır bende size soruyorum böle birşey başınıza geldiyse bilgilenelim diye...

hımm. İlgilenmiyorlarsa şikayet ediniz. Razz İlgilenmiyorlar diye
Neyse 20 dk internet varsa artık gitmez.İnternet alıştı bilgisayara Mr. Green

Mesaj26.07.2009, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan1 yazmış:
tekfurdag yazmış:
bonjuan1 yazmış:
Merhaba,

İyi Akşamlar Dilerim!.

evet cok mutluyum Very Happy paramızla rezil oluyoruz yaf xD
Mesaj26.07.2009, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
bonjuan1 yazmış:
tekfurdag yazmış:
bonjuan1 yazmış:
Merhaba,

İyi Akşamlar Dilerim!.

evet cok mutluyum Very Happy paramızla rezil oluyoruz yaf xD

Bende Başvuru Yaptım Aramalarını Bekliyorum Acaba Sizi Başvurduktan Kaç Gün Sonra Aradılar Razz
Mesaj26.07.2009, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

2dk da yaptım ben Very Happy ttnetin resmi sitesine girin sağda online işlem merkezi var oradan giriş yapın tarifenizi değiştirin Razz direk oluyor Very Happy aramanıza gerek yok Very Happy ben beklemeden yaptm xD
Mesaj26.07.2009, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
2dk da yaptım ben Very Happy ttnetin resmi sitesine girin sağda online işlem merkezi var oradan giriş yapın tarifenizi değiştirin Razz direk oluyor Very Happy aramanıza gerek yok Very Happy ben beklemeden yaptm xD

ya ben sınırsız için aramaıştım tamam sınırsız oldu demişlerdi sınırsız mı değilmi nasıl öğreneceğim ?
Mesaj26.07.2009, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarife paket değişikliğine tıklıyorum şu çıkıyor bnm internet şimdi sınırsızmı ?

Mesaj26.07.2009, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimde zırt bırt kesiliyor bağlı kalmasını istiyorsan internete bağlı olan telefone telefon et sonra kapat hemen oluyor benim taktık
Mesaj26.07.2009, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
tarife paket değişikliğine tıklıyorum şu çıkıyor bnm internet şimdi sınırsızmı ?

tamam işte yazıyor orda zaten 1limitsiz paket diye Wink

Önceki mesajları göster: