Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.07.2009, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu: KENDİME ÖZEL CSS TASARIM YAPTIRMAK İSTİYORUM

arkadaşlar "şu başlığı inceleyebilirsin : www...." şeklinde cevaplar yollamayın binlerce css tasarım incelemiş bulunmaktayım. photoshop kullanamadığım için kendim de yapamıyorum. size bunun karşılığında uqurca.tr.gg toplist adresinde sonra google'da ilk sıralarda bulunan hitmakinasi.blogspot.com adresinde ve tasarımını yapacağınz toplam 3 sitede 1 aylık banner reklam yapacağım ve de 50 kontör vereceğim. Her türlü operatöre uygundur. Ama istediğim sitenin çok çok güzel olmasını istiyorum. Aslında bence çok da zor değil ama sadece ben nasıl yapacağımı bilmiyorm. Yapmak istiyenler referanslarını da göstersin (önceden yaptığı siteleri).

ben sırf bu site için ücretli domain alıp yönlendireceğim. belki değmez diyeceksiniz ama sandığınız gibi keyfim için kurmuyorum. çok değişik bir sebebi var. karşılığında vereceklerimi yeniden tekrarlıyorum;

uqurca.tr.gg toplist adresinde sonra google'da ilk sıralarda bulunan hitmakinasi.blogspot.com adresinde ve tasarımını yapacağınz toplam 3 sitede 1 aylık banner reklam ve de 50 kontör
Mesaj27.07.2009, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum birkaç şey daha belirtirsen daha çabuk tasarımcılara ulaşırsın..
1- Tasarımı yapılacak olan sitelerin konusu nedir? Ne hakkında bir tasarım istiyorsun?
2- 3 farklı tasarım mı istiyorsun yoksa yapılacak tasarımı üçündede mi kullanıcaksın bunları belirtmelisin bence Wink
Mesaj27.07.2009, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sadece 3 sitede reklam yapıcam. 1 tasarım gerekiyor.

~Site eğlence- arkadaşlık müzik msn vb. içerikli olacak. adı loserclub.net
-> Siyah ~ Mor karışık tasarım
-> Üst taarafa menü
-> Ortada Kutucuklar olacak. Buralardan sitenin diğer sayfalarına linkler verilecek. Buralarda neler olacağını daha sonra söyleceğim. Ona göre resimler koyarsın. Ayrıca altına "->Bu Sayfaya Git" şeklinde bi yer eklencek. Kutunun içine tabikide.
->Sol taraftaki bölüme haftanın çifti ve Haftanın Loser'ı bölümü eklencek.
-> En altta linkler bölümü olcak
->Anasayfanın üstüne müzk listesi (ya da siz daha uygun yer bulursanız söyleyin)
Mesaj27.07.2009, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.mhmtasln.tr.gg referanslarımdan bazılarına bakabilirsin...
eğer uygun bulursan özel mesaj at.

Mesaj28.07.2009, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm oLabiliR
Önceki mesajları göster: