Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.07.2009, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu: HackeR FrienD'ten açıklama...

Merhaba değerli TR.GG kullanıcıları, değerli arkadaşlarım;

İki haftalığına aranızdan ayrı kaldım ve bu süre zarfında TR.GG bünyesindeki sitem paylaşıma kapatılmış. Nedeni hakkında en ufak bir fikrim yok idi ancak forumda biraz araştırma yaptım.

http://www.bedava-sitem.com/recht-tr.php sayfasında DOWNLOAD kısmında belirtmiş olan "programları direkt bir linkle yükletmeğe izin yoktur" kuralını ihlal ettiğimi sonradan farkettim. http://hackerfriend.tr.gg/827.htm sayfasında Internet Explorer'ı Microsoft'un sayfasından direkt indirtmeyi iptal edip ilgili ihlalimi ortadan kaldırarak TR.GG bünyesinde tekrar paylaşıma devam etmeyi düşünüyorum. Bu doğrultuda support'a gerekli mail atılmış olup, cevap beklenmektedir.

Bu süreç içerisinde beni seven ve sevmeyen herkesi daha iyi görmüş olup, sitemin paylaşıma açılması için çaba sarfeden herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Lütfen bu konuyla ilgili daha fazla başlık açarak forumda kirlilik yaratmamanınızı rica ediyorum.

Herşeyin bir sonu olduğunu unutmayınız, ne de olsa fani dünya Wink

Saygılar, sevgiler.
Mesaj27.07.2009, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla sen olmayınca olmuo hackerfriend
Mesaj27.07.2009, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevindim Gerçekten Başarılar Wink
Mesaj27.07.2009, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tekrardan Aramızda Görürüz İnşallah Smile
Mesaj27.07.2009, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşte sizinle ilgili açılan başlıklara (iyi veya kötü içerikli) cevap verdiğiniz ve bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Hoşgeldiniz Foruma.Bu arada burada KişiseL Başlık açmak yasaktır... Wink Very Happy
Mesaj27.07.2009, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

www-kral yazmış:
valla sen olmayınca olmuo hackerfriend

Gerçektende Olmuyor
Mesaj27.07.2009, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence bedava-sitem seni hak etmiyor..Geri dönme...Aç ücretli bir site.Nedeni sen silindikten sonra seni sevmeyenler sevenlerden çok oldu...
Mesaj27.07.2009, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aramıza tekrardan hoş geldiniz
Mesaj27.07.2009, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
Bence bedava-sitem seni hak etmiyor..Geri dönme...Aç ücretli bir site.Nedeni sen silindikten sonra seni sevmeyenler sevenlerden çok oldu...

Binlerce dolarlık bir çok sitem var ama TR.GG'nin yeri başka Smile
Mesaj27.07.2009, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:

Evet aynen bu arkadaşıma katılıyorum...Ama sevmeyenlerin sevenlerden çok olması bölümüne.Ne kadar önemli bir yeri olsada B-S Bir kere kurallarını yayınlamış.Bunun dışına çıkanlara adil bir şekilde kim olursa olsun yargılamaya sahip.HackerFriend'de kendi hatasını kendisi bulmuş.Burda B-S'nin bir suçu yok... Rolling Eyes
Mesaj27.07.2009, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam hf suçlu olabilir ama birinin düşmanlarının bilinmesi için böle bişig gerekiyomuş..
Mesaj27.07.2009, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

hackerfriend.net girince de b-s deki opsss şeyi çıkıyor... hiç anlamadım.
Mesaj27.07.2009, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

ee ne olacak şimdi açtırabilecekmisin eski siteni yoksa bu sitedenmi devam edeceksin

Ayrıca:

Senin Siten Kapatıldığından Beri Tasarımını Bir çok kişi ÇaldıHatta bazı forumlarda e Tr.Gg Sitelerinde Yayınlandı

Mesaj27.07.2009, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

çünkü www.hackerfriend.net iframe ile olan site hackerfirend.tr.gg yönlendirilmiş