Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.06.2009, 08:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni tasarımlar istiyoruz

bedava-sitem için daha çok tasarım istiyoruz.Birde menüde yer almayan sayfa ekleme fonksiyonu olsa iyi olur.
Mesaj27.06.2009, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Su anki tasarım çok güzel neden degişmesini istiyorsun ki gayet kullanışlı
Mesaj27.06.2009, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Suanki tasarımlar gerçekten guzel css kullanark istediğiniz tasarımı yapabilirsiniz Wink
Mesaj28.06.2009, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css Sayesinde İstediğin Kadar Tasarıma Sahip Oluyorsunuz. İyi Günler...
Mesaj01.07.2009, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet ama her tasarımın ayrı fonksiyonu var.Kimisinin arka planını değişiyon kimisine logo ekleyebiliyon kimisine ekstra menü ekleyebiliyon.Ayrıca Css tasarımında menüyü kaldırmak gerekiyo.O zaman da menüyü değişince her yere ayrı ayrı değişiklik yapman gerekiyo.Düzenleme yapmak istersen hepsini ayrı ayrı değişmen gerekiyo.Buda yorucu bir iş.Bilmem anlatabildim mi?
Mesaj05.07.2009, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cool logo nasıl ekleniyor Cool söylerseniz sevinirim Laughing
Mesaj07.07.2009, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yeni tasarımlar istiyoruz

Merhaba değerli arkadaşlar;

mavimizah yazmış:
bedava-sitem için daha çok tasarım istiyoruz.Birde menüde yer almayan sayfa ekleme fonksiyonu olsa iyi olur.

Bedava-sitemde CSS sayesinde sınır yok! aklımdan geçen herşeyi Allah'a Şükür yapıyorum. Bir kodu bulmak yada yapmak baya zamnımı alıyor ama orjinal birşey herzamn kopyala yapıştırdan ve hazırdan daha güzeldir.

CSS bölmümünü incelersen ufkun açılır.!

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Mesaj10.07.2009, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Usta Css yaparak zaman harcıyoruz.Artı ne yaparsak yapalım sistem olmadığı için br sürü hata meydana çıkıyo.Neden zaman yorulasın ki?Hem böyle bi sistem oldukça basittir.
Mesaj10.07.2009, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar tabi css yeni devir tasarım fakat arkadaşımız kolaya kaçmak istiyor... Yani demek istediğim sayfayı ekleyince hemen çıksın istiyor menüde...
Mesaj27.07.2009, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu: iyi günler

arkadaşlar hazax arkadaşıma sonuna kadar katılıyorum.eskiden ben hep kopyala yapıştır yapıyordum fakat simdi kodları ben yapıyorum vede bana çok eğlenceli geliyor bide hazaxın css bolumune girmenizi tavsiye ederim.ben girdim çıkmak bilmedim Very Happy
iyi günler
Alıntı:
Bedava-sitemde CSS sayesinde sınır yok! aklımdan geçen herşeyi Allah'a Şükür yapıyorum. Bir kodu bulmak yada yapmak baya zamnımı alıyor ama orjinal birşey herzamn kopyala yapıştırdan ve hazırdan daha güzeldir.

CSS bölmümünü incelersen ufkun açılır.!
Mesaj27.07.2009, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25697
bu adresteki tasarımarın tamamını bedava-sitem'in hazır tasarımı olarak düşünebilirsiniz Razz
ne de olsa hizmetin hazır tasarımları da çok güzel olmaz Razz
Önceki mesajları göster: