Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.07.2009, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Lütfen allahınızı severseniz acil yardım edin.?

Arkadaşlar ben şimdi saklı sayfaları aktive ettim.Aktive edince sol menüde saklı sayfalar adında bir link çıktı.Fakat ben üye girişinin sadece sağ üst bölümdeki navigasyon bölümde olmasını istiyorum.Navigasyon bölümüne üye girişin koydum fakat sol taraftaki saklı sayfalar linkini silince navigasyondakide siliniyo?lütfen yardım?
Mesaj19.07.2009, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir tavsiye bence saklı sayfaların adını üye ol yap ve sayfaya üyelik sistemi ekle insanlar üye olduktan sonra tekrar aynı sayfaya yönlendir ve bu sefer üyeliğin altında giriş olacağı için otomatikmen uğraşmadan sayfadaki girişl ten grişlerini yapabilecekler Wink
Mesaj28.07.2009, 05:50 (UTC)    
Mesaj konusu: SLM

arkadassım TASARIM AYARLARI-GİRİŞ VAR ONA TIKL ZATEN OTOMOTİK AKTİVE OLUO
Mesaj28.07.2009, 22:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

saklı sayfalar saklanamaz diye bir kasıt yok ki Razz
onu da sakla olsun bitsin dimi ama Razz
Mesaj30.07.2009, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

nasıl saklıcaz
Mesaj30.07.2009, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saklı sayfa, ZİYARETÇİ KAÇIRIR (+Google, sitenizi indexlemez).

Siteye intro koyup GİRİŞ İÇİN TIKLA butonu koymak, ZİYARETÇİ KAÇIRIR.

Ziyaretçiye ÜYE OLMADAN SAYFALARIMI GÖREMEZSİN, şunu yapmazsan şunu göremezsin, bunu yapmazsan bunu göremezsin demek, yani ziyaretçiyi zorlamak ZİYARETÇİ KAÇIRIR.

Sitem süslü görünsün diye kimsenin ilgisini çekmeyecek javascriptler, flaşlar, her sitede olan bilmem ne haberleri, bilmem hangi şehrin hava durumu, süslü ama ağır tasarımlar, içerik menüsü (sol menü) gizlenmiş tasarımlar ZİYARETÇİ KAÇIRIR.

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Mesaj30.07.2009, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliilimler yazmış:
Saklı sayfa, ZİYARETÇİ KAÇIRIR (+Google, sitenizi indexlemez).

Siteye intro koyup GİRİŞ İÇİN TIKLA butonu koymak, ZİYARETÇİ KAÇIRIR.

Ziyaretçiye ÜYE OLMADAN SAYFALARIMI GÖREMEZSİN, şunu yapmazsan şunu göremezsin, bunu yapmazsan bunu göremezsin demek, yani ziyaretçiyi zorlamak ZİYARETÇİ KAÇIRIR.

Sitem süslü görünsün diye kimsenin ilgisini çekmeyecek javascriptler, flaşlar, her sitede olan bilmem ne haberleri, bilmem hangi şehrin hava durumu, süslü ama ağır tasarımlar, içerik menüsü (sol menü) gizlenmiş tasarımlar ZİYARETÇİ KAÇIRIR.
bende de eskiden üyelik vardı ama kaldırdım Razz
Mesaj22.09.2009, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Ziyaretçi kaçırma

Bencede bu gibi şeyler ziyaretçi kaçırır adam siteye girdiği zaman oh be kayıt olmak gerekmiyo desin...! hadi forum sitesi olsa neyse fakat sitelerimiz forum sitesi değil.

( www.samyelimsin.tr.gg )

Önceki mesajları göster: