Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.07.2009, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu: yellow tasarım

yellow tasarımda forum sayfası yaptım fakat sayfa geniş değil çok dar. Ekstra olmayan sayfaları tablo kullanarak genişlettim fakat ekstra lara bu şekilde müdehale edimiyorum. Ekstra sayfasını genişletmem içim ne yapabilirim
Mesaj28.07.2009, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitemi incelerseniz e danışmanlık başlığı altındaki sayfadan bahsediyorum
Mesaj28.07.2009, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımın üstündeki yazı bölümüne

Kod:
<style>.forumtabelle{width:10000px;}</style>

bu kodu ekleyin.. ben daha iyi fark etmeniz için 10000px yaptım onunla biraz oynayın, olmazsa buraya terar yazın başka bir kod daha deneyelim..
Mesaj28.07.2009, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

ellerin dert görmesin güzel oldu bu tür bir kodu ziyaretçi defteri içinde veriebilirsen sevinirim
Mesaj28.07.2009, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

psikdan yazmış:
ellerin dert görmesin güzel oldu bu tür bir kodu ziyaretçi defteri içinde veriebilirsen sevinirim

rica ederim ama açıkcası ben tabloyla oluşturulmuş tasarımlara hükmedemiyorum Razz css kısmını ayarlayabiliyorum, ziyaretçi defterine de ana içeriğe de hiçbir sınıf ya da id koyulmamış.. ama yine de ben kodları bir tarayayım, başarırsam özel mesaj ile ulaşırım size kusuruma bakmayın Crying or Very sad Razz
Mesaj28.07.2009, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür ederim
Mesaj28.07.2009, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

gözüm acıdı ama Razz dedim usta nasıl olur nasıl olur derken hr 'yi gördüm Razz madem olmuyo hr ile oynarım bende işte kod:

Kod:
<style>hr {width:1000px;} </style>

bunu ziyaretçi defteri ekstrasında "Ziyaretçi defterinden önceki metin " kısmına yapıştır tabi yine 1000 px ile oyna biraz..
ama ben hr nin başka yerde kullanıldığına inanmıyorum forum için verdiğim kodla birleştireyim direk tasarımın üstünde bu kod kalsın dostum..
böylelikle her sayfayı tabloyla genişletmeye uğraşmayacaksın her sayfanın sonuna

Kod:
<hr/>

kodunu eklemen yeterli olacak..

<style>.forumtabelle{width:590px;}
hr {width:1000px;}
</style>

tasarımın üstünde forumla birlikte sadece bu kod kalsın 1000 px ile oyna tabi diğeri zaten senin ayarladığın şekilde ayarlı. Wink
umarım yardımcı olmuşumdur..
Mesaj28.07.2009, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun emeğine sağlık
Önceki mesajları göster: