Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.07.2009, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Emek Hırsızlığına Hayır

Arkadaşlar emek-hirsizligina-hayir.tr.gg adlı site açtım bs nin en iyi tasarımcıları içerik hakkında bilgisi olanları yardım etsin bu hepimizin sitesi yardımcı olacağınızı umuyorum
Mesaj28.07.2009, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

o sitenin de tasarımını çalarlar bende çaldı diye şikayet edip siteyi sildirirler.. Razz
ben böyle bir olay hatırlıyorum kimin başına gelmişti ya hmm aman bin907 duymasın Razz
Mesaj28.07.2009, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

antispamteam yazmış:
o sitenin de tasarımını çalarlar bende çaldı diye şikayet edip siteyi sildirirler.. Razz
ben böyle bir olay hatırlıyorum kimin başına gelmişti ya hmm aman bin907 duymasın Razz

Razz evet...gönüllü olarak yapardım ama yine aynı şeyi yaşamak istemem..
Mesaj28.07.2009, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki arkadaşlar ama yardım eden olursa açığım
Mesaj28.07.2009, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

antispamteam yazmış:

aman duymasın Smile Smile
Mesaj28.07.2009, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
peki arkadaşlar ama yardım eden olursa açığım

aman dostum yanlış anlama dalga amaçlı değil..
böyle bir site açarsan "şuan için" dostu az düşmanı çok bir site açacaksın bu yüzden sürekli tetikle olmalısın, bu yüzden o örneği verdim..
gördüğün gibi pek kimse yardım etmek istemiyor bunun sebebi ise çok sağlam kodlama bilenlerin bile tasarımlarının çalınmasından dolayı sitelerini kapatıyorlar..
bir süre sonra insan haliyle bıkıyor ve bırakıyor..
bu ülkede değeri anlaşılmayan EMEK sözcüğünü sen bu tasarım çalan arkadaşlara karşı kullanırsan anlamadıkları gibi örnek de verdiğim gibi sorunlara sebep olabilirler..
aslında önemli olan içeriktir, google sitenizi dışına göre taramıyor aslında öyle de yapıyor ama arayınca aranan tasarıma göre bulunmuyor yani..
bunu diye diye dilimiz kıllandı ama işte
Razz
Mesaj29.07.2009, 01:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

antispamteam
cogu sey degisti ama senin bu siir gibi anlatiyisin degismedi Razz

eskilerden zaten az kalmis seni de Allah nazardan esirgesin Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: