Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.07.2009, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Size Bir Sorum Olucak.Çözene Helal Olsun.AciLL.

Merhaba,

Ben Teknik destek elemanı olarak çalışıyorum.Stajyer hesabından.Bugün br bilgisayar geldi.Sorunu aynen şu:

"Bilgisayar üzerinde hep aynı dosyalar siliniyormuş.Silindikten sonra tekrar kuruyor ve tekrar siliniyor."

Hemen virüs bulaşmış ve virüs programıda virüs diye silmiş demeyiniz.Bu ihtimal geçerli değil.

Bir ihtimal bulursanız ve bunun geçerli bir ihtimal olduğunu ispatlarsanız çok sevinirim.

Acilen yardımlarınızı bekliyorum...

NOT:Bu arada ChecKDisk ve Format'ı denedim.Faydasız kalıyor... Wink
Mesaj30.07.2009, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bi casus yazılımdır yani şöyle deyim görünmeyen başkaları tarafından yüklenen bi programdır. kısa yollarla açılır. en güzel örneğide internet kafelerdir. ya da yüklenen dosyalar sorunludur!! ben bu kadar hayal edebiliyorum..
Mesaj30.07.2009, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

cgws yazmış:
bi casus yazılımdır yani şöyle deyim görünmeyen başkaları tarafından yüklenen bi programdır. kısa yollarla açılır. en güzel örneğide internet kafelerdir. ya da yüklenen dosyalar sorunludur!! ben bu kadar hayal edebiliyorum..

Bu tezinizi çürütecek bir şeyler söyleyeyim.Eğer siz yüklenen program casus bir program diyorsanız bu tez baştan hatalı.Çünkü program ETA 8.Bu bilgisayar bir şirket bilgisayarı.Sadece bu program siliniyor.Ve bizzat kendim aldım bu CD'nin orginalini ETA Bayisinden.Diğer bir durumsa yüklenen programlarda bir sorun yok.Başka bir bilgisayara denedik oldu.

Casus birileride ulaşamaz.Çünkü bilgisayar internete bağlı değiL. Wink
Mesaj30.07.2009, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Acil başka bir fikri olan yok mu acaba ya.Yardımseverliğinizi görelim lütfen. Crying or Very sad
Mesaj30.07.2009, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırsam burdan cevap alamayacağım.O zaman Pcnet ve Chip'in forumlarına başvurayım...